Filter
Програми магістратури
Італія Verona Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Verona тут!

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Гарне місто Верона славиться своїм культурним багатством і справжність. Верона також відомий вищого класу міжнародних університетів з розумною платою за навчання, таких як Університет Верони.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Verona. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Verona прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Verona

Ступеня
Місце знаходження
Італія
Verona
Тип навчання
Форма навчання
Sida Group Management Academy

Виконавчий магістра з управління персоналом і управління є оперативним і ефективним навчальним курсом, розроблений з наміром придбати, через безпосередній досвід тих, хто ... [+]

контекст

Сучасна соціально-економічна ситуація вимагає гнучких організацій, здатних стикатися з конкурентними викликами, такими як глобалізація, за сценарієм, що характеризується постійною мінливістю.

У цьому контексті управління персоналом нещодавно набуло центральної ролі в корпоративних стратегічних і організаційних рішеннях, і тому дуже важливо знати, як оптимально ідентифікувати, організувати, керувати та оптимізувати їх. Управління персоналом, таким чином, приймає фундаментальну функцію, а професійний провідник повинен мати управлінські навички, здатність до інновацій, здатність вирішувати проблеми і системне мислення, здатність вибирати серед численних зовнішніх можливостей ті, які найкраще відповідають перспективам «організація.... [-]

Італія Ancona Bologna Rome Naples Verona Milan  + 3 Більше
Жовтень 2019
італійський
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою