MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Turin тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Італія, офіційна назва Італійська Республіка, є унітарною парламентською республікою в рамках Європейського Союзу, розташований у Південній Європі. На півночі вона межує з Францією, Швейцарією, Австрією, і Словенії уздовж Альп.

Турин є одним з бізнес-міст Італії. Університетів у цьому місті прагнемо забезпечити якісну освіту в Італії. Це місце є центром вищої якості міжнародних шкіл, таких як Університет Туріна, які присвячені складається гарна кар'єра для студентів.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Turin. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Turin прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Turin Filter

Майстер в галузі промислових і трудових відносин

Turin School of Development (International Training Centre of the ILO)
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання 3 - 3 місяці Січень 2020 Італія Turin

Програма магістра з промислових і трудових відносин пропонується Міжнародним навчальним центром МОП у співпраці з Туринським університетом. У проведенні цієї програми братимуть участь декілька провідних експертів МОП.