Filter
Програми магістратури
Італія Turin Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Turin тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Італія, офіційна назва Італійська Республіка, є унітарною парламентською республікою в рамках Європейського Союзу, розташований у Південній Європі. На півночі вона межує з Францією, Швейцарією, Австрією, і Словенії уздовж Альп.

Турин є одним з бізнес-міст Італії. Університетів у цьому місті прагнемо забезпечити якісну освіту в Італії. Це місце є центром вищої якості міжнародних шкіл, таких як Університет Туріна, які присвячені складається гарна кар'єра для студентів.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Turin. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Turin прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Turin

Ступеня
Місце знаходження
Італія
Turin
Тип навчання
Форма навчання
Turin School of Development (International Training Centre of the ILO)

Програма магістра з промислових і трудових відносин пропонується Міжнародним навчальним центром МОП у співпраці з Туринським університетом. У проведенні цієї програми бра ... [+]

ЦІЛІ

Загальна мета

Магістерська програма «Промислові та трудові відносини» покликана забезпечити широкий спектр знань і навичок для тих, хто має професійні інтереси у виробничих і трудових відносинах. Крім того, учасники будуть ознайомлені з міжнародними та порівняльними системами промислових і трудових відносин з метою кращого розуміння наслідків для існуючих систем і практик виробничих відносин.... [-]

Італія Turin
Січень 2020
англійська
Денне навчання
3 - 3 місяці
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою