MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Rome тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Для тих, хто зацікавлений у вивченні в столиці з багатою спадщиною, Рим є правильним місцем. Вона має свої відмінні університетів, таких як Римський університет, який забезпечує ступінь програм у різних дисциплін, як історія і технічних наук. Це місто є мирною і ідеально, щоб жити.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Rome. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Rome прямо тут!

6 Результати в Адміністративні дослідження, Rome Filter

Магістр міжнародного менеджменту людських ресурсів

GEMA Business School
Кампус Денне навчання 4 - 10 місяці Жовтень 2019 Італія Rome

Магістерська програма розроблена спеціально для тих, хто зацікавлений у міжнародних аспектах управління людськими ресурсами або через попереднє навчання, або через поточні або минулі обов'язки щодо діяльності в галузі людських ресурсів у державному або приватному секторі.

Магістр з управління людськими ресурсами

Sida Group Management Academy
Кампус Онлайн Денне навчання 188 години Листопад 2019 Італія Ancona Bologna Rome Naples Milan + 5 більше

Цей магістр має на меті забезпечити стартовий шлях у сфері управління персоналом та забезпечити спосіб покращення їхнього досвіду роботи в цій галузі. Програма курсу зосереджена на аналізі тих зв'язків, які існують між потребами бізнесу, корпоративною організацією та системами управління персоналом. Основною метою процесу навчання є підготовка молодих лідерів до навичок надання керівництву компанії для того, щоб мати вагомий внесок у процес прийняття корпоративних рішень, що вирішують ділові питання ефективним чином.

Магістр з управління персоналом та управління людськими ресурсами

Sida Group Management Academy
Кампус Денне навчання Жовтень 2019 Італія Ancona Bologna Rome Naples Verona Milan + 4 більше

Виконавчий магістра з управління персоналом і управління є оперативним і ефективним навчальним курсом, розроблений з наміром придбати, через безпосередній досвід тих, хто працює в області людських ресурсів, знань і навичок, які можуть бути витрачені на робочому місці ,

Онлайн магістр міжнародного управління людськими ресурсами

Rome Business School
Онлайн Заочне навчання 1 рік Жовтень 2019 Італія Rome Italy Online + 1 більше

Онлайн магістр з міжнародного управління людськими ресурсами пропонує Вам навчання передового досвіду, стажування, кар'єрне обслуговування, міжнародні мережі та багато інших переваг для вашого професійного та особистого розвитку. Різні формули для навчання доступні для задоволення будь-яких вимог. Студенти з більш ніж 140 країн світу.

Магістр з управління персоналом

MELIUSform Business School
Кампус Заочне навчання 7 місяці Жовтень 2019 Італія Rome Milan Padua + 2 більше

Виконавчий магістр MELIUSform у відділі кадрового забезпечення, тепер у своєму 30-му виданні, був створений з метою формування спеціалістів з персоналу, здатних ефективно діяти в різних сферах функцій людських ресурсів, як у компанії, так і в діяльності консультування.

Магістр міжнародного менеджменту людських ресурсів

Rome Business School
Кампус Денне навчання Заочне навчання 1 рік Жовтень 2019 Італія Rome Italy Online + 2 більше

Майстер Rome Business School з міжнародного управління людськими ресурсами є ідеальним вибором для всіх, хто бажає досягти успіху в якості професіоналів людських ресурсів на міжнародному ринку праці.