MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Rimini тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Один з найкрасивіших міст Італії - Ріміні славиться своїм італійським традиціям поряд з багатою культурою. Це робить його ідеальним місцем, щоб зробити хорошу кар'єру і отримати якісну освіту. Вона має свої відмінні навчальних закладів, таких як Болонський університет.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Rimini. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Rimini прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Rimini Filter

Майстер ділового адміністрування та менеджменту: Управління послугами (SEM)

University of Bologna
Кампус Денне навчання 2 років Вересень 2019 Італія Rimini

Програма міжнародного магістра в галузі ділового адміністрування та менеджменту - навчальний план з управління послугами пропонується в University of Bologna - кампусі Ріміні. Вона спрямована на розвиток професійних профілів, пристосованих до управління послугами як в промислових, так і в сервісних компаніях, що працюють на внутрішньому і міжнародному ринках.