MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Padua тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Італія, офіційна назва Італійська Республіка, є унітарною парламентською республікою в рамках Європейського Союзу, розташований у Південній Європі. На півночі вона межує з Францією, Швейцарією, Австрією, і Словенії уздовж Альп.

Це промисловий і економічний місто Італії добре розвинена ще природно гарне місто. Отже, Падуї є хорошим місцем, щоб жити і заробляти гроші. Крім того, Падуя має кілька хороших навчальних закладів, таких як Університет Падуї.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Padua. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Padua прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Padua Filter

Магістр з управління персоналом

MELIUSform Business School
Кампус Заочне навчання 7 місяці Жовтень 2019 Італія Rome Milan Padua + 2 більше

Виконавчий магістр MELIUSform у відділі кадрового забезпечення, тепер у своєму 30-му виданні, був створений з метою формування спеціалістів з персоналу, здатних ефективно діяти в різних сферах функцій людських ресурсів, як у компанії, так і в діяльності консультування.