Filter
Програми магістратури
Італія Padua Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Padua тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Італія, офіційна назва Італійська Республіка, є унітарною парламентською республікою в рамках Європейського Союзу, розташований у Південній Європі. На півночі вона межує з Францією, Швейцарією, Австрією, і Словенії уздовж Альп.

Це промисловий і економічний місто Італії добре розвинена ще природно гарне місто. Отже, Падуї є хорошим місцем, щоб жити і заробляти гроші. Крім того, Падуя має кілька хороших навчальних закладів, таких як Університет Падуї.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Padua. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Padua прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Padua

Ступеня
Місце знаходження
Італія
Padua
Тип навчання
Форма навчання
MELIUSform Business School

Виконавчий магістр MELIUSform у відділі кадрового забезпечення, тепер у своєму 30-му виданні, був створений з метою формування спеціалістів з персоналу, здатних ефективно ... [+]

Виконавчий магістр MELIUSform у відділі кадрового забезпечення, тепер у своєму 30-му виданні, був створений з метою формування спеціалістів з персоналу, здатних ефективно діяти в різних сферах функцій людських ресурсів , як у компанії, так і в діяльності консультування.

Майстер пропонує практичне, повне і безпосереднє використання знань у всіх основних заходах, пов'язаних з функцією управління персоналом . Зокрема, учасники отримають повне і різнобічне ноу-хау, що стосується різних аспектів управління персоналом, від людини (відбір, навчання, розвиток) до трудового права (трудові відносини, трудові відносини), аж до адміністративних (зарплатні) і внески, бюджети персоналу та витрати на оплату праці), а також зосередження уваги на інноваційних темах експоненційної організації та людського капіталу в епоху цифрової трансформації.... [-]

Італія Rome Milan Padua
Жовтень 2019
італійський
Заочне навчання
7 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою