MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Naples тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Один з за величиною місто Італії, Неаполь відомий своїми освітніми інституціями, такими як Universita 'дельї Студи ді Наполі Федеріко. Крім того Universita 'дельї Студи ді Наполі Федеріко відомий своїми інноваційними та різними програмами.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Naples. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Naples прямо тут!

2 Результати в Адміністративні дослідження, Naples Filter

Магістр з управління людськими ресурсами

Sida Group Management Academy
Кампус Онлайн Денне навчання 188 години Листопад 2019 Італія Ancona Bologna Rome Naples Milan + 5 більше

Цей магістр має на меті забезпечити стартовий шлях у сфері управління персоналом та забезпечити спосіб покращення їхнього досвіду роботи в цій галузі. Програма курсу зосереджена на аналізі тих зв'язків, які існують між потребами бізнесу, корпоративною організацією та системами управління персоналом. Основною метою процесу навчання є підготовка молодих лідерів до навичок надання керівництву компанії для того, щоб мати вагомий внесок у процес прийняття корпоративних рішень, що вирішують ділові питання ефективним чином.

Магістр з управління персоналом та управління людськими ресурсами

Sida Group Management Academy
Кампус Денне навчання Жовтень 2019 Італія Ancona Bologna Rome Naples Verona Milan + 4 більше

Виконавчий магістра з управління персоналом і управління є оперативним і ефективним навчальним курсом, розроблений з наміром придбати, через безпосередній досвід тих, хто працює в області людських ресурсів, знань і навичок, які можуть бути витрачені на робочому місці ,