Filter
Програми магістратури
Італія Naples Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Naples тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Один з за величиною місто Італії, Неаполь відомий своїми освітніми інституціями, такими як Universita 'дельї Студи ді Наполі Федеріко. Крім того Universita 'дельї Студи ді Наполі Федеріко відомий своїми інноваційними та різними програмами.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Naples. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Naples прямо тут!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Адміністративні дослідження, Naples

Sida Group Management Academy

Цей магістр має на меті забезпечити стартовий шлях у сфері управління персоналом та забезпечити спосіб покращення їхнього досвіду роботи в цій галузі. Програма курсу зосе ... [+]

Фон

Протягом останніх кількох років управління людськими ресурсами відіграло ключову роль у компаніях як важливу бізнес-стратегію. Як наслідок, менеджери з людських ресурсів повинні робити все більший внесок у вирішення своїх вищих посад.

Відповідно до навичок, здобутих майстром, кандидати будуть стратегічними партнерами для своїх компаній, надаючи топ-менеджменту інноваційні рішення для вирішення важливих питань. Більше того, використання цифрових систем в управлінні компанією стало масовим і важливим: саме тому сьогоднішні менеджери повинні знати, як використовувати всі ті нові технології, які дозволяють їм працювати з основними факторами, такими як людські ресурси, закупівлі та найму.... [-]

Італія Ancona Bologna Rome Naples Milan  + 2 Більше
Листопад 2019
італійський
Денне навчання
188 години
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Sida Group Management Academy

Виконавчий магістра з управління персоналом і управління є оперативним і ефективним навчальним курсом, розроблений з наміром придбати, через безпосередній досвід тих, хто ... [+]

контекст

Сучасна соціально-економічна ситуація вимагає гнучких організацій, здатних стикатися з конкурентними викликами, такими як глобалізація, за сценарієм, що характеризується постійною мінливістю.

У цьому контексті управління персоналом нещодавно набуло центральної ролі в корпоративних стратегічних і організаційних рішеннях, і тому дуже важливо знати, як оптимально ідентифікувати, організувати, керувати та оптимізувати їх. Управління персоналом, таким чином, приймає фундаментальну функцію, а професійний провідник повинен мати управлінські навички, здатність до інновацій, здатність вирішувати проблеми і системне мислення, здатність вибирати серед численних зовнішніх можливостей ті, які найкраще відповідають перспективам «організація.... [-]

Італія Ancona Bologna Rome Naples Verona Milan  + 3 Більше
Жовтень 2019
італійський
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою