MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Bologna тут!

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Італія, офіційна назва Італійська Республіка, є унітарною парламентською республікою в рамках Європейського Союзу, розташований у Південній Європі. На півночі вона межує з Францією, Швейцарією, Австрією, і Словенії уздовж Альп.

Серед однієї з найстаріших міст Італії, Болонья завжди була дуже чільне місце, щоб відвідати і отримати освіту. Освітні установи, такі як Університет Bolonga, похвалитися добре освічених викладачів та освіти в середньовічному мистецтві, музиці і культурі.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Bologna. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Bologna прямо тут!

3 Результати в Адміністративні дослідження, Bologna Filter

Магістр з управління людськими ресурсами

Sida Group Management Academy
Кампус Онлайн Денне навчання 188 години Листопад 2019 Італія Ancona Bologna Rome Naples Milan + 5 більше

Цей магістр має на меті забезпечити стартовий шлях у сфері управління персоналом та забезпечити спосіб покращення їхнього досвіду роботи в цій галузі. Програма курсу зосереджена на аналізі тих зв'язків, які існують між потребами бізнесу, корпоративною організацією та системами управління персоналом. Основною метою процесу навчання є підготовка молодих лідерів до навичок надання керівництву компанії для того, щоб мати вагомий внесок у процес прийняття корпоративних рішень, що вирішують ділові питання ефективним чином.

Магістр з управління персоналом та управління людськими ресурсами

Sida Group Management Academy
Кампус Денне навчання Жовтень 2019 Італія Ancona Bologna Rome Naples Verona Milan + 4 більше

Виконавчий магістра з управління персоналом і управління є оперативним і ефективним навчальним курсом, розроблений з наміром придбати, через безпосередній досвід тих, хто працює в області людських ресурсів, знань і навичок, які можуть бути витрачені на робочому місці ,

Магістр з людських ресурсів та організації

Bologna Business School
Кампус Денне навчання 12 місяці Листопад 2019 Італія Bologna

Магістр з людських ресурсів