Filter
Програми магістратури
Італія Bologna Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Bologna тут!

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Італія, офіційна назва Італійська Республіка, є унітарною парламентською республікою в рамках Європейського Союзу, розташований у Південній Європі. На півночі вона межує з Францією, Швейцарією, Австрією, і Словенії уздовж Альп.

Серед однієї з найстаріших міст Італії, Болонья завжди була дуже чільне місце, щоб відвідати і отримати освіту. Освітні установи, такі як Університет Bolonga, похвалитися добре освічених викладачів та освіти в середньовічному мистецтві, музиці і культурі.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Bologna. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Bologna прямо тут!

Детальніше Згорнути

3 Результати в Адміністративні дослідження, Bologna

Sida Group Management Academy

Цей магістр має на меті забезпечити стартовий шлях у сфері управління персоналом та забезпечити спосіб покращення їхнього досвіду роботи в цій галузі. Програма курсу зосе ... [+]

Фон

Протягом останніх кількох років управління людськими ресурсами відіграло ключову роль у компаніях як важливу бізнес-стратегію. Як наслідок, менеджери з людських ресурсів повинні робити все більший внесок у вирішення своїх вищих посад.

Відповідно до навичок, здобутих майстром, кандидати будуть стратегічними партнерами для своїх компаній, надаючи топ-менеджменту інноваційні рішення для вирішення важливих питань. Більше того, використання цифрових систем в управлінні компанією стало масовим і важливим: саме тому сьогоднішні менеджери повинні знати, як використовувати всі ті нові технології, які дозволяють їм працювати з основними факторами, такими як людські ресурси, закупівлі та найму.... [-]

Італія Ancona Bologna Rome Naples Milan  + 2 Більше
Листопад 2019
італійський
Денне навчання
188 години
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Sida Group Management Academy

Виконавчий магістра з управління персоналом і управління є оперативним і ефективним навчальним курсом, розроблений з наміром придбати, через безпосередній досвід тих, хто ... [+]

контекст

Сучасна соціально-економічна ситуація вимагає гнучких організацій, здатних стикатися з конкурентними викликами, такими як глобалізація, за сценарієм, що характеризується постійною мінливістю.

У цьому контексті управління персоналом нещодавно набуло центральної ролі в корпоративних стратегічних і організаційних рішеннях, і тому дуже важливо знати, як оптимально ідентифікувати, організувати, керувати та оптимізувати їх. Управління персоналом, таким чином, приймає фундаментальну функцію, а професійний провідник повинен мати управлінські навички, здатність до інновацій, здатність вирішувати проблеми і системне мислення, здатність вибирати серед численних зовнішніх можливостей ті, які найкраще відповідають перспективам «організація.... [-]

Італія Ancona Bologna Rome Naples Verona Milan  + 3 Більше
Жовтень 2019
італійський
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою
Bologna Business School

Магістр з людських ресурсів ... [+]

Чому деякі фірми працюють краще, ніж інші? Ми відповімо на це питання разом, однак деякі експерти запевняють, що це залежить від стратегії, а інші - від технології чи продуктів.

Ми зрозуміємо, що продуктивність компаній залежить від того, як топ-менеджери формулюють і впроваджують стратегії, як організації розробляються для того, щоб використовувати потенціал технологій, і як люди співпрацюють для інновацій продуктів і послуг. Організації та люди знаходяться в центрі етапу, як у світовій економіці, так і в цій програмі.... [-]

Італія Bologna
Листопад 2019
англійська
Денне навчання
12 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою