MBA-MAGISTRATURA.COM

Магістерські програми Адміністративні дослідження Іспанія - Магістерські програми

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Пошук Магістерських програм: Адміністративні дослідження, Іспанія . Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

43 Результати в Адміністративні дослідження, Іспанія Filter

Магістр людських ресурсів (іспанська)

University of Deusto: Deusto Business School
Кампус Денне навчання 12 місяці Вересень 2020 Іспанія Більбао

Офіційна ступінь магістра в галузі людських ресурсів (викладається іспанською мовою) - це компетентний професійний спосіб інтегрувати та розвивати людей у рамках бізнес-проекту, який включає прагнення їх прихильності до нього, сприяючи диференціації компанії та, таким чином, її стійкості.

Магістр управління та управління людськими ресурсами

CESMA Business School
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Іспанія Мадрид

Майстер в галузі управління та управління людськими ресурсами, є своєю основною метою для підготовки фахівців, які здатні взяти на себе відповідальність і розвивати управлінську діяльність, управління і методи в галузі людських ресурсів в організаціях різних типів.

Майстер в області управління ланцюгами постачання й логістики

EAE Business School International
Кампус Денне навчання 12 місяці інформація Іспанія Мадрид

Майстер в Supply Chain Management ЕАЕ дозволяє учасникам успішно розвивати позиції в області операцій, а також забезпечує професійну гнучкість, необхідну, щоб впоратися з гарантіями в області закупівель, планування, виробництва, логістики та дистрибуції. Це програма, призначена для підвищення вашій кар'єрі до максимального рівня розвитку.

Ступінь магістра управління людськими ресурсами

EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas
Кампус Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання 12 - 18 місяці Травень 2020 Іспанія Мадрид + 2 більше

Магістр з управління людськими ресурсами, на додаток до підготовки вас в якості лідера і фахівця в управлінні людського капіталу і навчання, щоб дати глобальні рішення для потреб набору і утримання персоналу, potencialises вашу біографію і експоненціально збільшує ваші шанси на введення і поліпшення праці

Магістр управління персоналом

Instituto de Estudios Cajasol
Кампус Денне навчання 9 місяці інформація Іспанія Севілья

Магістр управління людськими ресурсами виділяється своєю винятково практичною природою, орієнтованою більше на передачу простих теоретичних знань, їх реалізацію та на розвиток у студента професійних навичок керівництва та організації необхідного відділу в будь-якій компанії як і людські ресурси.

Глобальний Виконавчий Магістр Управління Операціями та Постановами (GEMOS)

MIP Politecnico di Milano School of Management
Кампус Заочне навчання 12 місяці інформація Італія Мілан Іспанія Барселона Китай Пекін + 4 більше

Глобальний виконавчий майстер з управління операціями та управління ланцюгами постачання (GEMOS) - це дванадцятимісячна програма, яка навчається на кампусі у двох європейських школах, MIP Politecnico di Milano в Мілані (Італія) та Бізнес-школа EADA в Барселоні (Іспанія), з однією спеціальний Міжнародний тиждень в Пекінському університеті Цзяотун в Китаї. Курс має на меті ознайомити працюючих керівників з ключовими елементами та теоріями сучасних операцій та управління ланцюгами поставок.

Майстер в галузі управління людьми в організаціях

University of Navarra
Кампус Денне навчання 12 місяці інформація Іспанія Мадрид

Майстер в галузі управління людьми в організаціях спрямований на підготовку фахівців для розміщення людей в центрі організації. Здійснення лідерства означає знання конкретних сфер: стратегії, фінансів, управління бізнесом та аналізу бізнес-ситуації. Протягом цієї програми, студент розвиває глобальну перспективу компанії, необхідну для того, щоб область управління людьми ефективно сприяла зміцненню корпоративних цілей.

Магістр людських ресурсів

ICADE Business School
Кампус Денне навчання 2 років Жовтень 2020 Іспанія Мадрид

Цей ступінь магістра надає навички та навички для управління людськими ресурсами, як у сферах оцінки та підбору персоналу, навчання, розвитку та управління кар'єрою, так і у найвищих юридичних сферах трудових відносин.

Магістр управління ланцюгами постачання

EAE Business School
Кампус Денне навчання 12 місяці інформація Іспанія Барселона Мадрид + 1 більше

Магістр управління ланцюгами постачання

Магістр управління операціями та управління ланцюгами постачання в Барселоні

GBSB Global Business School
Кампус Денне навчання 9 - 12 місяці Відкритий конкурс Іспанія Барселона

Навчальні операції та управління ланцюгами постачання в бізнес-школі, де "Цифрові" є в його основі. GBSB Global є єдиним вищим навчальним закладом в Іспанії, акредитованим корпорацією Майкрософт як лідер цифрової освіти. Отримайте дипломну кваліфікацію з Microsoft Imagine Academy - GBSB Global готує студентів до задоволення ринкового попиту в цифрових технологіях

Майстер в галузі управління людьми та організаційного розвитку

ESIC Business & Marketing School
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Іспанія Мадрид Севілья Марбелья Гранада + 3 більше

Ступінь цього магістра в даний час одна з найповніших в підготовці фахівців за програмами людських ресурсів. Сувора програма з великим досвідом, який підкреслює людина в якості стратегічних бізнес-активів і майбутніх менеджерів людських ресурсів як безперечні лідери цього процесу.

майстер в інтегральних логістики: операції та управління ланцюгами поставок

INSA Business, Marketing & Communication School
Кампус Заочне навчання 1 рік інформація Іспанія Барселона Швейцарія Люцерн + 2 більше

Ми живемо в глобалізованому світі, де компанії все частіше вибір на користь централізації у своїй діяльності. У цьому середовищі, логістика, операції, закупівлі, поставки і розподіл своєї продукції або послуг стає найважливішою опорою диференціації та обслуговування клієнтів. Крім того, Барселона налаштований в якості одного з головних міст Європи логістики, як його місце розташування і об'єктів та операторів інфраструктури і, отже, за кількістю компаній у цьому секторі.

Онлайн майстер операцій та управління ланцюгами постачання

GBSB Global Business School - Online programs
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 9 - 12 місяці інформація Іспанія Іспанія Інтернет Мадрид + 2 більше

Онлайн-майстер з управління операціями та управління ланцюгами постачання розроблений, щоб забезпечити студентам фундаментальне розуміння функціонування та функціонування ланцюга постачання з глобальної точки зору, зосереджуючи увагу на загальних наслідках операцій та управління ланцюжком постачання на роботі організації.

Магістр інженерії в галузі матеріально-технічного забезпечення та управління ланцюгами поставок (ZLOG)

Zaragoza Logistics Center
Кампус Денне навчання 10 місяці Серпень 2020 Іспанія Сарагоса

Магістр технічних наук в галузі логістики та управління ланцюгами поставок (ZLOG) MIT Сарагоса пропонує унікальну комбінацію ступеня світового рівня поставок, яка викладається в справді глобальних умовах. Створена в 2004 році у співпраці з провідним університетом у цій галузі, Массачусетським технологічним інститутом (MIT), ця програма готує вас зробити вплив на широкий спектр галузей в усьому світі. Програма вже чотири роки поспіль займає №1 у всьому світі.

Магістр логістики та управління операціями

ENAE Business School
Кампус Денне навчання Жовтень 2019 Іспанія Мурсія

Університетський магістр з логістики та управління операціями, який викладає ENAE Business School дає вам знання та інструменти, необхідні для оптимального управління проектами та контролю виробничих, логістичних та закупівельних відділів.