MBA-MAGISTRATURA

Магістерські програми Адміністративні дослідження Іспанія - Магістерські програми

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Пошук Магістерських програм: Адміністративні дослідження, Іспанія . Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

36 Результати в Адміністративні дослідження, Іспанія Filter

Майстер в області людських ресурсів

University of Deusto: Deusto Business School
Кампус Денне навчання 12 місяці інформація Іспанія Bilbao

Майстер в області людських ресурсів (викладаються на іспанською мовою) є компетентним професійним способом інтегрувати і розвивати людей в бізнес-проект, який включає в себе, шукаючи свою прихильність до нього, тим самим сприяючи диференціації компанії і, отже, його стійкість.

Майстер управління людськими ресурсами

EAE Business School International
Кампус Денне навчання 12 місяці Жовтень 2019 Іспанія Barcelona Madrid + 1 більше

Магістр управління людськими ресурсами призначений для підготовки фахівців з кадрових ресурсів для реагування на потреби та виклики ринку з точки зору управління людьми. Професіонали, які враховують зміни як найефективніший спосіб отримання конкурентних переваг, які можуть скористатися новими технологіями, які мають міцне розуміння нових професійних професіоналів, що приєднуються до ринку праці, які повністю розуміють важливість робочого та побутове співвідношення та етичні поведінки та хто прагне розвивати, залучати і зберігати талант як найкращий спосіб забезпечити успіх у новій бізнес-екосистемі.

Магістр управління та управління людськими ресурсами

CESMA Business School
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Іспанія Madrid

Майстер в галузі управління та управління людськими ресурсами, є своєю основною метою для підготовки фахівців, які здатні взяти на себе відповідальність і розвивати управлінську діяльність, управління і методи в галузі людських ресурсів в організаціях різних типів.

Ступінь магістра управління людськими ресурсами

EUDE, Escuela Europea de Dirección De Empresas
Кампус Онлайн Комбіновано: онлайн і кампус Заочне навчання Вересень 2019 Іспанія Madrid + 1 більше

Магістр з управління людськими ресурсами, на додаток до підготовки вас в якості лідера і фахівця в управлінні людського капіталу і навчання, щоб дати глобальні рішення для потреб набору і утримання персоналу, potencialises вашу біографію і експоненціально збільшує ваші шанси на введення і поліпшення праці

Майстер в галузі управління людьми в організаціях

University of Navarra
Кампус Денне навчання 12 місяці Вересень 2019 Іспанія Madrid

Майстер в галузі управління людьми в організаціях спрямований на підготовку фахівців для розміщення людей в центрі організації. Здійснення лідерства означає знання конкретних сфер: стратегії, фінансів, управління бізнесом та аналізу бізнес-ситуації. Протягом цієї програми, студент розвиває глобальну перспективу компанії, необхідну для того, щоб область управління людьми ефективно сприяла зміцненню корпоративних цілей.

Глобальний Виконавчий Магістр Управління Операціями та Постановами (GEMOS)

MIP Politecnico di Milano School of Management
Кампус Заочне навчання 12 місяці Жовтень 2019 Італія Milan Іспанія Barcelona Китай Beijing + 4 більше

Глобальний виконавчий фахівець з менеджменту та управління ланцюгами поставок (GEMOS) - це програма, що триває дванадцять місяців, навчаючись на кампусі в двох європейських школах, MIP Politecnico di Milano в Мілані (Італія) та бізнес-школа EADA в Барселоні (Іспанія); з одним спеціальним міжнародним тижнем у Пекіні Цзяотун університету в Китаї.

Ступінь магістра управління людськими ресурсами

EAE Business School
Кампус Денне навчання 12 місяці Жовтень 2019 Іспанія Barcelona

Магістр управління людськими ресурсами призначений для підготовки фахівців, які вміють реагувати на потреби та виклики ринку з точки зору управління людьми. Професіонали, які стикаються з змінами, є найкращим способом формування конкурентних переваг, які вміють співіснувати з новими технологіями, які розуміють нові покоління професіоналів, які вступають у робочий світ і знають про примирення професійного та трудового життя. етичну поведінку і що вони вкладають ставку на розвиток, набір та збереження талантів як найкращий спосіб досягти успіху в новій бізнес-екосистемі.

Ступінь магістра в галузі державного управління та державного управління

Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset
Кампус Денне навчання Заочне навчання 9 місяці Жовтень 2019 Іспанія Madrid + 1 більше

Орієнтована на випускників університетів, які працюють або хочуть розпочати свою професійну кар'єру в таких сферах, як державний сектор, організації третього сектору, консультаційні та технічні агенції, приватний сектор, університети та міжнародні організації.

Магістр управління операціями та управління ланцюгами постачання в Барселоні

GBSB Global Business School
Кампус Денне навчання 9 - 12 місяці Відкритий конкурс Іспанія Barcelona

Навчальні операції та управління ланцюгами постачання в бізнес-школі, де "Цифрові" є в його основі. GBSB Global є єдиним вищим навчальним закладом в Іспанії, акредитованим корпорацією Майкрософт як лідер цифрової освіти. Отримайте дипломну кваліфікацію з Microsoft Imagine Academy - GBSB Global готує студентів до задоволення ринкового попиту в цифрових технологіях

Майстер в області логістики і ланцюжки поставок SAP ERP

ESIC Business & Marketing School
Кампус Денне навчання 9 місяці інформація Іспанія Madrid Valencia + 1 більше

Майстер в області логістики і ланцюги поставок (Locs) демонструє виняткову важливість чудовою ланцюга управління, від поставки до споживача, щоб купити або споживати продукт. Він також охоплює управління продуктом, коли він осідає в установах для маркетингу: стратегічний переговорів і відбір дистриб'юторів, торгового маркетингу, управління категорії, візуального мерчандайзингу.

Ступінь магістра в галузі людських ресурсів

ICADE Business School
Кампус Денне навчання 2 років інформація Іспанія Madrid

Ступінь магістра в галузі людських ресурсів організовується факультетом економічних та ділових наук та факультету людських та соціальних наук Університету Папської комісії (ICADE) через ICADE Business School . Ступінь магістра відповідає зростаючому попиту більшості організацій та компаній, які розглядають свій людський капітал як найцінніший і часто незамінний компонент.

майстер в інтегральних логістики: операції та управління ланцюгами поставок

INSA Business, Marketing & Communication School
Кампус Заочне навчання 1 рік інформація Іспанія Barcelona Швейцарія Lucerne + 2 більше

Ми живемо в глобалізованому світі, де компанії все частіше вибір на користь централізації у своїй діяльності. У цьому середовищі, логістика, операції, закупівлі, поставки і розподіл своєї продукції або послуг стає найважливішою опорою диференціації та обслуговування клієнтів. Крім того, Барселона налаштований в якості одного з головних міст Європи логістики, як його місце розташування і об'єктів та операторів інфраструктури і, отже, за кількістю компаній у цьому секторі.

Магістр інженерії в галузі матеріально-технічного забезпечення та управління ланцюгами поставок (ZLOG)

Zaragoza Logistics Center
Кампус Денне навчання 10 місяці Серпень 2019 Іспанія Zaragoza

Магістр інженерії MIT Zaragoza в області логістики та управління ланцюгами постачання (ZLOG) пропонує унікальну комбінацію класу ланцюга поставок світового класу, яка навчається в справжньому глобальному середовищі. Створена в 2004 році у співпраці з провідним університетом у цій галузі, Массачусетський технологічний інститут (MIT), ця програма готує вас вплинути на широкий спектр галузей у всьому світі. У 2016 році програма Eduniversal посіла перше місце в світі.

Магістр міжнародного менеджменту людських ресурсів

Barcelona Executive Business School (BEBS)
Кампус Онлайн Денне навчання 10 - 12 місяці Вересень 2019 Іспанія Barcelona + 1 більше

Майстер управління людськими ресурсами компанії BEBS готує фахівців, які розвиваються у своїй кар'єрі як лідерів у галузі людських ресурсів (HR) та забезпечують вирішення сучасних проблем у цій галузі.

Майстер в галузі управління персоналом та організаційного розвитку

CMI Business School
Кампус Онлайн Денне навчання 9 місяці Жовтень 2019 Іспанія Madrid + 1 більше

Наш майстер з управління людськими ресурсами та організаційного розвитку, ступінь магістра в різних способах особистого спілкування та онлайн, почнеться з жовтня наступного року для навчального року 2019-2020. Ця програма представляє еволюцію людських ресурсів, і пропонує останні тенденції, інструменти та знання в цій основній області для зростання бізнесу.