MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Zaragoza тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Сарагоса місто розташоване в берегах річки Ебро в провінції Сарагоса, Іспанія. Це будинок одного з найстаріших міст в Іспанії, в Університеті Сарагоси.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Zaragoza. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Zaragoza прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Zaragoza Filter

Магістр інженерії в галузі матеріально-технічного забезпечення та управління ланцюгами поставок (ZLOG)

Zaragoza Logistics Center
Кампус Денне навчання 10 місяці Серпень 2019 Іспанія Zaragoza

Магістр інженерії MIT Zaragoza в області логістики та управління ланцюгами постачання (ZLOG) пропонує унікальну комбінацію класу ланцюга поставок світового класу, яка навчається в справжньому глобальному середовищі. Створена в 2004 році у співпраці з провідним університетом у цій галузі, Массачусетський технологічний інститут (MIT), ця програма готує вас вплинути на широкий спектр галузей у всьому світі. У 2016 році програма Eduniversal посіла перше місце в світі.