MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Valencia тут!

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Будучи третя за величиною місто в Іспанії, Валенсія знаходиться у Валенсії спільноти. Це комерційний портове місто з більш ніж 1 млн. жителів. Вона має багату культуру, кілька пам'яток і музеїв. Він має більш ніж 4 університету.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Valencia. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Valencia прямо тут!

1 Результати в Адміністративні дослідження, Valencia Filter

Майстер в області логістики і ланцюжки поставок SAP ERP

ESIC Business & Marketing School
Кампус Денне навчання 9 місяці інформація Іспанія Madrid Valencia + 1 більше

Майстер в області логістики і ланцюги поставок (Locs) демонструє виняткову важливість чудовою ланцюга управління, від поставки до споживача, щоб купити або споживати продукт. Він також охоплює управління продуктом, коли він осідає в установах для маркетингу: стратегічний переговорів і відбір дистриб'юторів, торгового маркетингу, управління категорії, візуального мерчандайзингу.