MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Seville тут!

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Севілья розташована провінції Севілья, яка є частиною автономного співтовариства Андалусія. Місто столичної області з більш ніж 1 мільйона жителів. Він має 3 державних університетів.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Seville. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Seville прямо тут!

5 Результати в Адміністративні дослідження, Seville Filter

Майстра в області зайнятості і людських ресурсів

Divulgazione Dinamica
Онлайн Заочне навчання 900 години Вересень 2019 Іспанія Seville

Зайнятість і прав Майстер ресурсів дозволяє спеціалізувати своє навчання в новій галузі нашої виробничої системи, від соціального підходу.

Майстер експерт у сфері зайнятості та соціального посередництва

Divulgazione Dinamica
Онлайн Заочне навчання 900 години Вересень 2019 Іспанія Seville

Майстер Експерт у посередництві зайнятості та соціальної складається з двох титулів в один акредитації (експерт, магістр). Ці назви відносяться до двох напрямків

міжнародний майстер у сфері зайнятості та людських ресурсів (ан-SP)

Divulgazione Dinamica
Онлайн Заочне навчання 600 години Вересень 2019 Іспанія Seville

Міжнародний майстер в області людських ресурсів та зайнятості (італійська, іспанська), дозволяє спеціалізувати своє навчання в новій галузі нашої виробничої системи

Майстри в галузі управління персоналом і організаційного розвитку

ESIC Business & Marketing School
Кампус Заочне навчання 9 місяці інформація Іспанія Madrid Seville Marbella Granada + 3 більше

DRHO є одним з найбільш повних програм можна в даний час знайти на ринку в підготовці фахівців в області людських ресурсів.

Майстер в галузі управління людьми та організаційного розвитку

ESIC Business & Marketing School
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Іспанія Madrid Seville Marbella Granada + 3 більше

Ступінь цього магістра в даний час одна з найповніших в підготовці фахівців за програмами людських ресурсів. Сувора програма з великим досвідом, який підкреслює людина в якості стратегічних бізнес-активів і майбутніх менеджерів людських ресурсів як безперечні лідери цього процесу.