Filter
Програми магістратури
Іспанія Huarte Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Huarte тут!

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Huarte міста є муніципалітет в Іспанії. Він розташований в провінції Naverre, який є автономним співтовариством. Вона має кілька туристичних визначних пам'яток, пам'ятки та музеї.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Huarte. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Huarte прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Huarte

Ступеня
Місце знаходження
Іспанія
Huarte
Тип навчання
Форма навчання
Foro Europeo Business School

Майстер в галузі управління людськими ресурсами розуміє, управління людьми та розвиток талантів по всьому світу в рамках організації. Це не та область, а функція ... [+]

Майстер в галузі управління людськими ресурсами

Майстер в людських ресурсів управління розуміє , управління людьми та розвиток талантів по всьому світу в рамках організації. Це не та область, а стратегічна роль направити прогрес компанії на шляху до успіху. Потрапляючи людей хочуть і збуджують робити те, що вимагає, щоб загальний проект, який є компанією, є проблемою, яка Defi п суті керівництва.... [-]

Іспанія Huarte
Вересень 2019
іспанська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою