MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Granada тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Розташований біля підніжжя гір Сьєрра-Невада в провінції Гранада міста Гранада. Вона є популярним туристичним центром в Іспанії. Він має більш ніж 4 університету.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Granada. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Granada прямо тут!

2 Результати в Адміністративні дослідження, Granada Filter

Майстри в галузі управління персоналом і організаційного розвитку

ESIC Business & Marketing School
Кампус Заочне навчання 9 місяці інформація Іспанія Madrid Seville Marbella Granada + 3 більше

DRHO є одним з найбільш повних програм можна в даний час знайти на ринку в підготовці фахівців в області людських ресурсів.

Майстер в галузі управління людьми та організаційного розвитку

ESIC Business & Marketing School
Кампус Денне навчання 1 рік інформація Іспанія Madrid Seville Marbella Granada + 3 більше

Ступінь цього магістра в даний час одна з найповніших в підготовці фахівців за програмами людських ресурсів. Сувора програма з великим досвідом, який підкреслює людина в якості стратегічних бізнес-активів і майбутніх менеджерів людських ресурсів як безперечні лідери цього процесу.