Filter
Програми магістратури
Іспанія Granada Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Granada тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Розташований біля підніжжя гір Сьєрра-Невада в провінції Гранада міста Гранада. Вона є популярним туристичним центром в Іспанії. Він має більш ніж 4 університету.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Granada. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Granada прямо тут!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Адміністративні дослідження, Granada

Ступеня
Місце знаходження
Іспанія
Granada
Тип навчання
Форма навчання
ESIC Business & Marketing School

DRHO є одним з найбільш повних програм можна в даний час знайти на ринку в підготовці фахівців в області людських ресурсів. ... [+]

DRHO є одним з найбільш повних програм можна в даний час знайти на ринку в підготовці фахівців в області людських ресурсів.

Строгий господар, з більш ніж 35-річним досвідом, який робить акцент на людях в якості стратегічних активів компаній, тому що вони є тим, в кінцевому рахунку, приводять компанію до успіху.

Успіх цієї програми полягає в тісному взаємозв'язку встановилися між студентами з великих компаній і організацій, як Міністерство оборони, Cepsa, Червоного Хреста, Iberdrola, Adecco або Cajamar з вчителями, фахівцями в галузі управління людськими ресурсами надання знань за допомогою професійного досвіду.... [-]

Іспанія Madrid Seville Marbella Granada  + 1 Більше
інформація
іспанська
Заочне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
ESIC Business & Marketing School

Ступінь цього магістра в даний час одна з найповніших в підготовці фахівців за програмами людських ресурсів. Сувора програма з великим досвідом, який підкреслює людина в ... [+]

Ступінь цього магістра в даний час одна з найповніших в підготовці фахівців за програмами людських ресурсів. Сувора програма з великим досвідом, який підкреслює людина в якості стратегічних бізнес-активів і майбутніх менеджерів людських ресурсів як безперечні лідери цього процесу.

Майстер офіційна програма пропонується спільно з Університетом Rey Juan Carlos, на основі методології, яка включає в себе передові освітні елементи разом навчання високопродуктивне в галузі управління персоналом і організаційного розвитку.... [-]

Іспанія Madrid Seville Marbella Granada  + 1 Більше
інформація
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою