Filter
Програми магістратури
Іспанія Ferrol Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Ferrol тут!

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Ferrol. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Ferrol прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Ferrol

Ступеня
Місце знаходження
Іспанія
Ferrol
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Universidade da Coruña

Управління та управління персоналом, можна аналізувати з різних точок зору: юридична, технічна, психологічна, соціологічна та економічної, серед інших. Очевидно, міждисци ... [+]

Введення

Управління та управління персоналом, можна аналізувати з різних точок зору: юридична, технічна, психологічна, соціологічна та економічної, серед інших. Очевидно, міждисциплінарний характер цього освіти, включає в себе спільні дослідження, запропонованих майстер, з широким діапазоном ступенів доступу (градуси, градуси, дипломами та технічна) в областях, в основному з гілок соціальних наук і прав.... [-]

Іспанія Ferrol
Вересень 2019
іспанська
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою