Filter
Програми магістратури
Іспанія Alcobendas Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Alcobendas тут!

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Треба вже є ступінь бакалавра, щоб подати заявку на магістерську програму 'и. Більшість майстер 'и Ступінь програми буде потрібно студентам завершити майстер ' и дисертації чи дипломної роботи.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Алкобендасе Місто розташоване в Мадрид. Вона має величезний бізнес-парк, і це був один раз на центральний діловий бум. Вона налічує понад 100 000 жителів.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Alcobendas. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Alcobendas прямо тут!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Alcobendas

Ступеня
Місце знаходження
Іспанія
Alcobendas
Тип навчання
Форма навчання
Universidad Europea

Вам подобається мати справу з іншими та спонукати їх до повного використання всіх своїх якостей. Також в середовищі компанії. Зверніть це у своє майбутнє, отримавши ступі ... [+]

Вам подобається мати справу з іншими та спонукати їх до повного використання всіх своїх якостей. Також в середовищі компанії. Зверніть це у своє майбутнє, отримавши ступінь магістра з менеджменту та управління людськими ресурсами з Universidad Europea .

Сучасне економічне та ділове середовище характеризується високою конкуренцією, і важливо сприяти розвитку організації, яка б досягнула балансу між досягненням своїх цілей та професійними успіхами кожного працівника. І це вимагає високопрофесійних профілів у функціях, пов'язаних з проектуванням, розробкою та впровадженням інноваційної політики з управління персоналом. Завдяки цьому Master це буде вам.... [-]

Іспанія Alcobendas
інформація
іспанська
Денне навчання
9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою