MBA-MAGISTRATURA

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження A Coruña тут!

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

Вивчення адміністрування зазвичай включає в себе бізнес-орієнтовані предмети, такі як фінанси, комунікації та маркетинг. Це академічне навчання спрямоване на підготовку студентів до роботи в бізнесі як у керівній ролі, так і у складі команди.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Магістерські програми Адміністративні дослідження A Coruña. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в A Coruña прямо тут!

4 Результати в Адміністративні дослідження, A Coruña Filter

Майстер SAP-консультант з ADE та операцій

PC Carrier
Комбіновано: онлайн і кампус Денне навчання Вересень 2019 Іспанія A Coruña

SAP Consultant in ADE and Operations: SAP Consultants є одним із найбільш затребуваних та найліпшкіших професіоналів сектору ІКТ.

професійні майстри кия - людські ресурси (вилучені)

Campus Universitario Europeo
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 6 місяці Вересень 2019 Іспанія A Coruña Marbella Madrid + 3 більше

Професійні майстри CUE буде оголошено методи планування, управління та розвитку людських ресурсів у своїх психологічних, юридичних і бізнес.

професійні майстри кия - HR

Campus Universitario Europeo
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 6 місяці Вересень 2019 Іспанія Marbella A Coruña Madrid + 3 більше

У цій професійній CUE Master буде оголошено методи планування, управління та розвитку людських ресурсів у його психологічної, юридичної та бізнес.

Майстер - викладацьку роботу професійного навчання

Campus Universitario Europeo
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 6 місяці Вересень 2019 Іспанія Marbella A Coruña Madrid + 3 більше

CUE професійний магістр в галузі викладання професійного навчання з метою працевлаштування, навчання наших студентів для планування, доставки та оцінки навчальної діяльності tutorizar з