$close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Адміністративні дослідження Севілья тут!

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і переда… Детальніше

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

В академічному світі, вивчення адміністрування призначене для підготовки студентів до роботи в бізнесі. Студенти повинні навчитися основам в таких сферах, як управління бізнесом, вивчити навички міжособистісного спілкування і роботи в команді.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Севілья розташована провінції Севілья, яка є частиною автономного співтовариства Андалусія. Місто столичної області з більш ніж 1 мільйона жителів. Він має 3 державних університетів.

Магістерські програми Адміністративні дослідження Севілья. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Севілья прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в в Іспанії
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Universidad Loyola
Севілья, Іспанія +1 Більше

Логістика є однією з галузей, які сьогодні мають найбільший попит на професіоналів. Швидке зростання електронної комерції та зростаюча інтернаціоналізація та глобалізація комп ... +

Логістика є однією з галузей, які сьогодні мають найбільший попит на професіоналів. Швидке зростання електронної комерції та зростаюча інтернаціоналізація та глобалізація компаній є основним викликом для компаній у цьому секторі, оскільки вони повинні адаптувати свої структури з висококваліфікованими та підготовленими професіоналами. Магістр менеджменту в логістичних компаніях з Університету Лойола дає студентам необхідні навички, знання та інструменти та готує їх до успішної професійної кар’єри. -
Магістратура
Денна
іспанська
30 Вер 2022
18 Вер 2022
Кампус