Filter
Програми магістратури
Індонезія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Магістерські програми Адміністративні дослідження Індонезія - Магістерські програми

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

Адміністрування - це вивчення основних та передових бізнес-концепцій, включаючи фінанси, маркетинг, командну роботу та організацію. Ця область навчання корисна для студентів, які шукають кар'єру в бізнесі або хочуть покращити свою поточну позицію в компанії.

Індонезія прийняла системою високої якості освіти, яке забезпечує утворення в три основних рівня з найвищим рівнем буття університетському рівні. Останнім часом у країні оновлено п'ять коледжів повною мірою університетському рівні з метою розміщення навіть іноземні студенти, які, можливо, побажають навчатися в Індонезії. Програм вищої освіти в Індонезії акредитовані Національною радою акредитації вищої освіти. Столиця нації 'и є Джакарта.

Пошук Магістерських програм: Адміністративні дослідження, Індонезія. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Адміністративні дослідження, Індонезія

Brawijaya University

Бачення факультету управління має стати інститут адміністративних наук кваліфікованих і визнаних публікою, у себе вдома і за кордоном. ... [+]

майстер в галузі державного управління

Бачення і місія

Бачення факультету управління має стати інститут адміністративних наук кваліфікованих і визнаних публікою, у себе вдома і за кордоном.

Місії факультету адміністративних наук є:

Поліпшення якості і кількості здійснення Tri Дхарми вищої освіти, яка включає в себе освіту і навчання, наукові дослідження та громад... [-]
Індонезія Malang
Липень 2019
індонезійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою