$close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Автотехніка Неверс тут!

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступ… Детальніше

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Студенти програм інженерного автомобілебудування отримають широкий базис знань, необхідний для побудови кар'єри в області розробки продуктів для автомобільної промисловості. Студенти отримають знання, необхідні для проведення досліджень і розробок в області машинобудування в майбутньому.  

Франція пропонує чудовий система вищої освіти не тільки своїх громадян, а й іноземців. Країни 'и динамічною культури приваблює іноземних студентів і тих, хто зацікавлений у проведенні міжнародних курсів. Франція має традицію наукових і технологічних інновацій. Це гарантує, що вчені в повній мірі використовувати свої творчі здібності.

Магістерські програми Автотехніка Неверс. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Неверс прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в у Франції
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
ISAT - Institut Supérieur de l'Automobile et des Transports
Неверс, Франція

Ця дворічна автомобільна інженерна програма в Європі на магістерському рівні (3 семестри

Ця дворічна автомобільна інженерна програма в Європі на магістерському рівні (3 семестри -
Магістратура
Денна
4 семестри
англійська
Кампус