MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Святий Пелтен тут!

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Нарахування майстер вимагає двох років навчання після отримання ступеня бакалавра. Цей вчений ступінь може допомогти студентам досягти своїх освітніх і професійних цілей, так як суворість студентів поїздів програма допомоги магістра в області навичок і знань, вони повинні посадити кар'єру своєї мрії.

 

Австрія, офіційна назва Республіка Австрія, є федеральною республікою і виходу до моря приблизно 8470000 чоловік в Центральній Європі.

Міської інфраструктури стрімко зростає, і це призвело також до зростання навчальних закладів та центрів. Деякі з цих об'єктів включають в себе Санкт-Пельтен університету прикладних наук, філософсько-теологічний університет і багато інших.

Ступінь магістра Святий Пелтен Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Святий Пелтен. Знайти ступінь магістра в Святий Пелтен тут!

знайдених результатів Filter

Магістр прикладних досліджень та інновацій у галузі інформатики

St. Pölten University of Applied Sciences
Магістратура
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Англійська мова магістерська програма готує фахівців для професійної діяльності на взаємозв'язку між галуззю та науковими дослідженнями. Отримавши глибокі знання в галузі прик ...

Детальніше

Магістр кібербезпеки та стійкості

St. Pölten University of Applied Sciences
Магістратура
<
Денна
<
заочно
<
2 років
англійська
Кампус

Сильна залежність від цифрових технологій у всіх сферах життя та бізнесу вимагає надійних та стійких інформаційно-комунікаційних систем. Наша нова магістерська програма англій ...

Детальніше