MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Лаксенбург тут!

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Нарахування вчений ступінь, такі як Майстер пропонує можливість збільшити свій набір навичок і, можливо, поліпшити ваші шанси працевлаштування в той же час. Майстер-програми можуть бути запропоновані онлайн або неповний робочий день, так що студенти можуть продовжити свою освіту таким чином, що зручно для них.

 

Австрія буде піддавати студентів до різних цій країні 'и "видатний " культури. Австрія є відмінним вибором навчання за кордоном для студентів, що виявляють інтерес до німецької мови.

Ступінь магістра Лаксенбург Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Лаксенбург. Знайти ступінь магістра в Лаксенбург тут!

знайдених результатів Filter

Міжнародний майстер у сфері антикорупційних дотримань та колективних дій (IMACC)

International Anti-Corruption Academy (IACA)
Магістратура
Masters
19 Жов 2020
<
заочно
<
2 років
20 Вер 2020
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Міжнародний майстер у сфері антикорупційних дотримань та колективної діяльності (IMACC) - це перша програма магістра, спеціально розроблена для фахівців із боротьби з корупціє ...

Детальніше

Майстер в галузі антикорупційних досліджень (MACS)

International Anti-Corruption Academy (IACA)
Магістратура
Masters
Жов 2020
<
заочно
<
2 років
20 Вер 2020
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

IACA є першою міжнародною організацією та навчальним закладом, який пропонує глобальну програму післядипломної освіти з питань боротьби з корупцією та дотримання вимог: магіст ...

Детальніше