MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Вінер Нойштадт тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Нарахування майстер вимагає двох років навчання після отримання ступеня бакалавра. Цей вчений ступінь може допомогти студентам досягти своїх освітніх і професійних цілей, так як суворість студентів поїздів програма допомоги магістра в області навичок і знань, вони повинні посадити кар'єру своєї мрії.

 

Якщо ви думаєте про подальше ваша освіта в установі, де навчанні прив'язана до потім Австрія пропонує кращий призначення. Ці установи дослідження, заснованого що дозволяє студентам, щоб отримати ідеї про те, як вирішувати реальні проблеми життя.

Це місто має багату історію освіти. Найбільший і перший бізнес в Австралії шкільного Fachhoschule, а також інженерно-центру Університету прикладних наук Вінер Neustadit, знаходиться тут.

Ступінь магістра Вінер Нойштадт Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Вінер Нойштадт. Знайти ступінь магістра в Вінер Нойштадт тут!

знайдених результатів Filter

Магістр міжнародного консалтингу бізнесу

University of Applied Sciences Wiener Neustadt
Магістратура
Вер 2020
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Бізнес консалтинг Інтернешнл (BCi) - це високоякісна і складна бізнес-програма ступінь магістра, яка повністю викладається англійською мовою. ...

Детальніше