MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Pontedera тут!

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Майстер є академічна програма випускником рівня, який займає близько двох років після отримання ступеня бакалавра, щоб отримати. Магістра пропонуються в самих різних спеціальностей, а також в залежності від школи, вони також можуть бути запропоновані в Інтернеті або особисто. Нарахування Master може привести до розширення можливостей працевлаштування для випускників.

 

 

Офіційно відомий як Італійської Республіки, країна знаходиться в Південній Європі. Офіційною мовою є італійська і багата культурна столиця Рим. Багато зі світу 'и найстаріших університетів перебувають в Італії, зокрема, Болонський університет (заснований в 1088). Є три Покращений Вищої Школи з "статус університету ", три інститути зі статусом докторської коледжів, які діють на студентів і аспірантів рівні.

Ступінь магістра Pontedera Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Pontedera. Знайти ступінь магістра в Pontedera тут!

знайдених результатів Filter

Майстер роботи з дизайну моди

Istituto Modartech
Магістратура
Жов 2020
<
Денна
<
9 місяці
англійська
італійський
Кампус

Курс - це висока спеціалізація для молодих дизайнерів, які живлять мрію дати життя власному одягу. Інноваційний проект, який дозволяє виразити власну творчість, надаючи інстру ...

Детальніше

Майстер роботи з взуття та сумки

Istituto Modartech
Магістратура
Жов 2020
<
Денна
<
9 місяці
англійська
італійський
Кампус

Інноваційний проект, який дозволяє висловити власну творчість, надаючи інструменти для створення, розвитку та професійної презентації колекції взуття та сумок, від стилістично ...

Детальніше