MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Сеговія тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Прикладні мистецтва мають істотне значення для приємних конструкцій у всіх сферах життя. Без них світ був би неймовірно нудно. Майстер в прикладного мистецтва дає вам більш глибоке розуміння використання мистецтва в цих практичних областях.

Іспанія (ісп. España) є різноманітна країна обмін Піренейського півострова з Португалією в західній частині Середземного моря. Іспанія вважається екзотичною країною в Європі через його привітні жителі і спокійний спосіб життя. Нормальна тривалість для Університетські курси в Іспанії становить 4 роки, за винятком медицини і подвійних дипломів, які 6. Мадрид і Барселона відомих міст по всьому світу своєю кухнею, бурхливим нічним життям, і всесвітньо відомі фольклорні та урочистостей.

Сеговія місто є столицею провінції Сеговія, Іспанія. У місті більше 6 музеїв. Сеговія місто має ряд освітніх установ, кілька первинних, вторинних і університетів.

Ступінь магістра Сеговія Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Сеговія. Знайти ступінь магістра в Сеговія тут!

знайдених результатів Filter

Подвійні ступені

IE Law School
Магістратура
Вер 2020
англійська
Кампус

Програма Dual Degree на IE дозволяє студентам адаптувати свої дослідження до своїх академічних, особистих і професійних цілей. Оскільки ви одночасно займаєтеся двома дисциплін ...

Детальніше

Майстер у сфері глобального корпоративного дотримання

IE Law School
Магістратура
<
заочно
<
11 місяці
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Незалежно від того, чи ви вже працюєте в міжнародному юридичному відділі або хочете розпочати захоплюючу нову кар'єру, ця програма, яка пропонується як на неповний робочий ден ...

Детальніше

Магістр юридичних технологій

IE Law School
Магістратура
<
заочно
<
10 місяці
англійська
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Наш майстер з правових технологій формує багатогранні фахівці, здатні вирішувати інновації в правовій системі. Отримайте міждисциплінарне обґрунтування сучасних розробок у гал ...

Детальніше