MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в Ллейда тут!

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Нарахування майстер вимагає двох років навчання після отримання ступеня бакалавра. Цей вчений ступінь може допомогти студентам досягти своїх освітніх і професійних цілей, так як суворість студентів поїздів програма допомоги магістра в області навичок і знань, вони повинні посадити кар'єру своєї мрії.

 

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Ступінь магістра Ллейда Отримайте ваш майстер з кращих бізнес-шкіл та університетів в Ллейда. Знайти ступінь магістра в Ллейда тут!

знайдених результатів Filter

Магістр маркетингу соціальних медіа

Universitat de Lleida
Магістратура
<
Денна
<
заочно
англійська
Spanish (Spain)
Комбіновано: онлайн і кампус
Кампус
Онлайн

Магістр маркетингу соціальних медіа чи маркетингу соціальних медіа (60 ECT) відповідає на програму в галузі ділового адміністрування та ІКТ, яка спрямована на підготовку випус ...

Детальніше

Магістр бухгалтерського обліку, аудиту та контролю управління

Universitat de Lleida
Магістратура
<
Денна
англійська
Spanish (Spain)
каталонський
Кампус

Сфера управління бухгалтерським обліком, аудитом та контролем управління зазнала значного зростання в останні роки, як щодо впровадження Міжнародних стандартів бухгалтерського ...

Детальніше