Filter
Програми магістратури
Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Магістерські програми Іспаномовні дослідження - Подивіться на магістра Іспаномовні дослідження прямо тут!

Міжнародний бізнес і справ розвивається області, вимогливих професіоналів з мовою і культурного взаєморозуміння, необхідного для роботи у взаємопов'язаному світі. Пропонуючи міждисциплінарний підхід, Майстер в іспаномовних досліджень дає студентам широке розуміння історії Латинської Америки, культури і політики. Зі ступенем в області латиноамериканських досліджень, студенти можуть приступити до кар'єри без географічних кордонів.

Що таке Майстер в іспаномовних досліджень? Це міждисциплінарний ступінь, яка охоплює історії Латинської Америки, культуру і політику. Залежно від інтересу учнів, дослідження може бути адаптована у відповідності з різними фокусів. Курсова включає в себе антропологію, історію, культурологію, Латинської Америки літературу і мови, а також політики і міжнародних відносин. В ході програми, студенти також дослідити теми і вивчити теорії, щоб отримати краще розуміння сучасного Латинській Америці.

Майстер в іспаномовних досліджень дає студентам глибокі знання про Латинській Америці. Міждисциплінарний підхід дає студентам широке розуміння історичних, культурних і політичних питань. Оскільки програми є гнучкими, студенти мають можливість структурувати курс навчання відповідно до їх індивідуальних наукові інтереси.

Програми пропонуються в країнах і шкіл по всьому світу, а також витрати варіюватися в широких межах. Щоб дізнатися більше про витрати і пропозицій звичайно, вам потрібно буде підключити безпосередньо зі школами пропонує ступінь магістра в галузі латиноамериканських досліджень.

Випускники зі ступенем магістра в латиноамериканських досліджень готові увійти в світ бізнесу, наукових кіл, чи політики. Зростає міжнародний попит на двомовних професіоналів в парі з глибокої культурної розумінні, що студенти набувають відкриває їх до кар'єри в усьому світі.Загальні шляхів розвитку кар'єри включають офіцера з питань культури, міжнародний бізнес, професійний, перекладач, громадський адміністратор, вихователь, імпорт / спеціаліст експорту, і міжнародні відносини фахівця.

Для студентів, які захоплені латиноамериканських тим, магістр в області латиноамериканських досліджень відкриває нескінченні можливості для кар'єрного зростання. Якщо ви хочете взяти участь в повний робочий день або неповний робочий день, є програми, щоб відповідати вашому графіку. Пошук для вашої програми нижче, і зв'яжіться безпосередньо приймальної комісії школи за вашим вибором, заповнивши свинцевою формі.

Детальніше Згорнути
Інші варіанти в цій галузі знання:

1 Результати в Іспаномовні дослідження

Peoples’ Friendship University of Russia

Цей ступінь спрямована на підготовку професіоналів, що спеціалізуються на проблемах Латинської Америки і будівництво нового науково-дослідного профілю латиноамериканськом ... [+]

Майстер в області сучасних досліджень Латинської Америки (на іспанською мовою)

Період навчання: 2 роки ECTS кредити: 120 Мова Англійська

Опис програми

Цей ступінь спрямована на підготовку професіоналів, що спеціалізуються на проблемах Латинської Америки і будівництво нового науково-дослідного профілю латиноамериканському регіоні з погляду Росії "latinoamericanistica" розглядає різноманітність історичних траєкторій країн у регіоні і його нинішні політичні, економічні, соціальні та культурні зміни.... [-]

Росія Moscow
Вересень 2019
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою