MASTERSTUDIES

Магістерські програми Інформаційний менеджмент Росія - Магістерські програми

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Треба вже є ступінь бакалавра, щоб подати заявку на магістерську програму 'и. Більшість майстер 'и Ступінь програми буде потрібно студентам завершити майстер ' и дисертації чи дипломної роботи.

Ідеї ​​і дані є одними з найбільш важливих факторів змін. Студенти, які проводять ступінь в галузі управління інформацією, часто дізнаються, як зберігається і передається разом з тим, як організувати людей і ресурси для сприяння навчанню і прогресу інформації.

Росії чи, офіційно відомий також як Росія, є країною, в Північній Євразії. Освіта в Росії забезпечується переважно з боку держави і регулюється Міністерством освіти і науки. У Росії, вона займає близько 70% навчального часу для контакту занять з викладачем, інші 30% робочого навантаження присвячені самостійного вивчення матеріалу.

Пошук Магістерських програм: Інформаційний менеджмент, Росія. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

2 Результати в Інформаційний менеджмент, Росія Filter

Southern Federal University
MSc
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Детальніше

майстер в області інформаційних систем управління

Rostov State University of Economics
Магістратура
<
Денна
<
2 років
Кампус

Майстер в області інформаційних систем для управління аспірантуру пропонує підвищення кваліфікації в області проектування, застосування, управління та розвитку комп'ютерних си ...

Детальніше