MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Інформаційний менеджмент Ростов-на-Дону тут!

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Магістр програми управління інформацією забезпечує міждисциплінарний підхід до управління, вивчення і використання різних видів інформації. Цей ступінь програма часто досліджує аспекти інформації в сфері бізнесу, інформаційних технологій, телекомунікацій та інформатики.

Росія (російська: Росія) на сьогоднішній день є найбільшою країною в світі, що охоплює більше однієї восьмої частини Землі 'и житлові площі. Колишнього Державного комітету з вищої освіти в Росії фінансується 240 університетів, академій та інститутів, перетворення Росії в країну твердої вчитися дюйма

Ростов-на-Дону є портовим містом, і адміністративний центр Ростовської області та Південного федерального округу Росії і господарі університетів, таких як Донський державний технічний університет, Ростовський державний університет економіки і Південного федерального університету, щоб згадати кілька.

Магістерські програми Інформаційний менеджмент Ростов-на-Дону. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Ростов-на-Дону прямо тут!

2 Результати в Інформаційний менеджмент, Ростов-на-Дону Filter

Southern Federal University
MSc
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Детальніше

майстер в області інформаційних систем управління

Rostov State University of Economics
Магістратура
<
Денна
<
2 років
Кампус

Майстер в області інформаційних систем для управління аспірантуру пропонує підвищення кваліфікації в області проектування, застосування, управління та розвитку комп'ютерних си ...

Детальніше