MASTERSTUDIES

Знайти Майстра в програмі Інформаційний менеджмент в Азія тут!

Ступінь магістра присвоюється після закінчення навчання на програмах вищої освіти в певній професійній галузі або по конкретній спеціалізації з метою поліпшення кар'єрних перспективи. Більшість програм магістратури пропонуються державними університетами або вищими навчальними закладами.

Програми управління інформацією, часто гібридні дослідження, які розглядають відповідні предмети з бізнесу та інформаційних технологій дисциплін. Бібліотекарі, архіваріуси та керівники підприємств є прикладами фахівців, які могли б знайти поліпшення їх кар'єри після завершення цих курсів.

Як найбільший і найбільш густонаселений континент у світі, Азії складається з найрізноманітніших етнічних груп, культур, середовища, економіки, історичних зв'язків та урядових систем.

Ступінь магістра в галузі Інформаційний менеджмент в Азія. Отримати всі майстри в області інформаційних Інформаційний менеджмент і зв'язатися зі школою в Азія клік!

2 Результати в Інформаційний менеджмент, Азія Filter

Магістр управління діловою інформацією

Heriot-Watt University Dubai
MSc
<
Денна
<
заочно
англійська
Кампус

Наша магістерська програма управління інформацією про бізнес пропонує сильне та досить унікальне поєднання практичних, аналітичних та теоретичних курсів. Він створить вашу ква ...

Детальніше

MSC в галузі управління інформацією

Sri Lanka Institute of Information Technology SLIIT
MSc
Січ 2021
<
Денна
<
2 років
англійська
Кампус

Магістр природничих наук Інформаційний менеджмент дає учасникам реальну перевагу в сучасному розвитку та бізнес-планування, використовуючи засоби інформаційних технологій. ...

Детальніше