MASTERSTUDIES

Магістерські програми Інформаційний менеджмент Ірландія - Магістерські програми

Майстер 'и мірою є аспірантом наукового ступеня. Треба вже є ступінь бакалавра, щоб подати заявку на магістерську програму 'и. Більшість майстер 'и Ступінь програми буде потрібно студентам завершити майстер ' и дисертації чи дипломної роботи.

Програми управління інформацією, часто гібридні дослідження, які розглядають відповідні предмети з бізнесу та інформаційних технологій дисциплін. Бібліотекарі, архіваріуси та керівники підприємств є прикладами фахівців, які могли б знайти поліпшення їх кар'єри після завершення цих курсів.

Ірландія є острів на північний захід від континентальної Європи. Це третій за величиною острів у Європі і двадцятим за величиною острів на Землі. На сході є великим островом Великобританії, від якого він відділений Ірландським морем.

Пошук Магістерських програм: Інформаційний менеджмент, Ірландія . Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

1 Результати в Інформаційний менеджмент, Ірландія Filter

Магістр бібліотечних та інформаційних досліджень (MLIS)

University College Dublin
Магістратура
Вер 2021
<
Денна
<
заочно
01 Сер 2021
англійська
Кампус

Магістр бібліотечно-інформаційних студій призначений для підготовки випускників університетів до кар'єри в бібліотечно-інформаційній професії. У програмі MLIS ви дізнаєтесь, я ...

Детальніше