Filter
Програми магістратури
Саудівська Аравія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Магістерські програми Інформатика Саудівська Аравія - Магістерські програми

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Існує кілька суміжних з інформатикою областей знань. Однією з них є теорія складних обчислень, яка може бути дуже абстрактною. Інші напрямки, наприклад, комп'ютерна графіка, мають більш конкретний і прикладний характер.    

Саудівської Аравії, офіційно відомий як Королівство Саудівська Аравія, є найбільшим арабською державою в Західній Азії за площею і друга за величиною в арабському світі. Саудівська Аравія обслуговує національна авіакомпанія Saudi Arabian Airlines, часто згадується під своїм арабським Саудівської ім'я.

Пошук Магістерських програм: Інформатика, Саудівська Аравія. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Інформатика, Саудівська Аравія

Інші варіанти в цій галузі знання:
King Abdullah University of Science and Technology

Програма прикладної математики та обчислювальних наук (AMCS) навчає студентів будувати і вирішувати математичні та обчислювальні моделі реальних проблем. ... [+]

Про програму

Програма прикладної математики та обчислювальних наук (АМКС) навчає студентів будувати та вирішувати математичні та обчислювальні моделі реальних проблем. Пропонуються програми з двома ступенями: ступінь магістра (за дисертацією або без дисертації) і кандидатську дисертацію. ступеня. Допуск до однодипломної програми не гарантує переходу на іншу.

Програма "Прикладна математика та обчислювальна наука" пропонує спеціалізації з трьох різних напрямів ("Треки"): прикладна математика (AM), обчислювальна наука та інженерія (CSE) та статистика (ST).... [-]

Саудівська Аравія Thuwal
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
3 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою
King Abdullah University of Science and Technology

Програма "Комп'ютерні науки" навчає студентів стати світовими дослідниками та лідерами у галузі комп'ютерних наук. Програма призначена для підготовки студента до кар'єри ... [+]

Про програму

Програма "Комп'ютерні науки" виховує студентів, щоб стати дослідниками світового класу та лідерами мислення в галузі інформатики. Програма призначена для підготовки студента до кар'єри в наукових колах, промислових досліджень або передові позиції в галузі.

Програма пропонує дві ступені: доктор філософських наук (Ph.D.) і ступінь магістра. Ступінь магістра може бути отримана шляхом прийому курсів або поєднання курсів та написання дисертації. Студенти, які зацікавлені в науковій кар'єрі, заохочуються звернутися безпосередньо до кандидата наук. програма Ступінь магістра не є передумовою для зарахування до Ph.D. програма... [-]

Саудівська Аравія Thuwal
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
18 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою