Filter
Програми магістратури
Грузія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Магістерські програми Інформатика Грузія - Магістерські програми

Майстер-рівня дослідження включають спеціалізовані дослідження в галузі дослідження або області професійної практики. Отримання ступеня магістра демонструє більш високий рівень володіння предметом. Отримавши ступінь магістра може зайняти від року до трьох-чотирьох років. Перед тим, як випускник, ви зазвичай повинні написати і захистити дисертацію, велика стаття, що є кульмінацією вашого спеціалізованих досліджень.

Хоча основи інформатики вже існували багато років тому, основні, провідні технології були розроблені тільки в минулому столітті. У 1940-х роках були створені більш точні обчислювальні машини.

Грузія є суверенною державою в Кавказькому регіоні Євразії. Розташований на узбережжі Чорного моря, вона обмежена на півночі і північному сході з Росією, на півдні з Туреччиною і Вірменією, і на південний схід Азербайджану.

Пошук Магістерських програм: Інформатика, Грузія. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Інформатика, Грузія

Інші варіанти в цій галузі знання:
Georgian Technical University

Магістерська програма в галузі управління та політика технологій забезпечить своїх випускників знаннями та навичками для аналізу складних соціотехнічних проблем, структур ... [+]

Магістерська програма в галузі управління та політика технологій забезпечить своїх випускників знаннями та навичками для аналізу складних соціотехнічних проблем, структурувати та моделювати їх рішення, а також здійснювати розробку та реалізацію складних проектів, програм та політики у технологічній сфері. .

Програма включає в себе знання управління з галузями спеціалізації технології, і складається з інженерних елементів, з курсами аналізу кількості, а також курси з бізнес-планування та економіки. Він підкреслює інтеграцію різних областей управління, розвиваючих загальну перспективу управлінських проблем і завдання. Програма пропонує систематизований аналіз концепцій та принципів, які є основними для розуміння галузі управління технологіями. Курсова робота відноситься теорія і ідеї операційної політики і практика виробництво і оперативні питання на підприємствах. ... [-]

Грузія Tbilisi
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою