Filter
Програми магістратури
Болгарія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Магістерські програми Інформатика Болгарія - Магістерські програми

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Комп'ютерні науки стають все більш поширеними, але у багатьох були сумніви, що ця область дослідження буде існувати довго. Це почалося в 1950-х роках, коли інформатика зайняла місце в ряду класичних академічних дисциплін. Це сталося багато в чому завдяки компанії IBM, яка стала частиною масової культури.

Болгарія вищої освіти надає студентам навчання кредиту, а також інших субсидованих харчуванням під час навчання у вищих навчальних закладах. Після студент завершує своє навчання, він чи вона може вступити в корпоративному світі з навичок, отриманих від вищої освіти.

Пошук Магістерських програм: Інформатика, Болгарія. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Детальніше Згорнути

1 Результати в Інформатика, Болгарія

Ступеня
Місце знаходження
Болгарія
Тип навчання
Форма навчання
Інші варіанти в цій галузі знання:
Technical University of Varna

Відділи - Автоматизація виробництва - Комп'ютерні науки та технології - електронні та мікро-електронної техніки - техніці зв'язку ... [+]

Магістерські програми Інформатика Болгарія. Відомства Автоматизація виробництва Комп'ютерні науки та технології Відділ пропонує навчання за такими спеціальностями: Програмне забезпечення та Інтернет-технології Комп'ютерні системи та технології Навчальний план досліджень "в перший раз в Болгарії знаходиться в повній відповідності з міжнародними стандартами для навчання в комп'ютерній науки і техніки. CST Департамен... [-]
Болгарія Varna
Жовтень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою