Filter
Програми магістратури
Ірландія Тип навчання: Всі Форма навчання: Всі

Магістерські програми Інформатика Ірландія - Магістерські програми

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Поява інформатики як науки, насправді передує створенню справжнього сучасного комп'ютера. Наприклад, алгоритми обчислень існували протягом сотень років. Існує книга, написана на санскриті, яка містить опис алгоритмів, що датується 800 роком до н.е.

Ірландія є острів на північний захід від континентальної Європи. Це третій за величиною острів у Європі і двадцятим за величиною острів на Землі. На сході є великим островом Великобританії, від якого він відділений Ірландським морем.

Пошук Магістерських програм: Інформатика, Ірландія . Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

Детальніше Згорнути

2 Результати в Інформатика, Ірландія

National University of Ireland Galway College of Engineering & Informatics

Це нагородами програма була розроблена у співпраці з науковцями і роботодавцями для задоволення конкретних потреб промисловості. Вона озброює випускників з необхідними зн ... [+]

Огляд курсу

Це нагородами програма була розроблена у співпраці з науковцями і роботодавцями для задоволення конкретних потреб промисловості. Вона озброює випускників з необхідними знаннями та навичками в області операцій, якості та управління інноваціями.

Програма спрямована на підвищення технічних і управлінських внесок випускників в різних підприємствах, включаючи виробництво, фінансові послуги, медичне обслуговування, уряд, і багато іншого. Він запрошує учасників з багатьох дисциплін: він підходить для техніки, науки, торгівлі і мистецтв випускників, які хотіли б продовжити кар'єру в хай-тек середовищі. Цей аспект перетворення становить значний інтерес для студентів, які можуть побажати змінити напрямок від свого курсу бакалаврату дослідження і проводити новий шлях кар'єри, який пропонує їм хороші перспективи працевлаштування в зоні росту.... [-]

Ірландія Голуей
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
National University of Ireland Galway College of Engineering & Informatics

У всьому світі існує повідомили брак аналізу даних талант, зокрема, осіб з потрібно глибока ... [+]

Великі проблеми вирішуються за допомогою цієї програми - вторгнення

У всьому світі існує повідомили брак даних аналітики таланту, зокрема, осіб з необхідними глибоких технічних та аналітичних навичок. (1) Accenture, Gartner і McKinsey все визначені аналітичні дані в якості одного з найбільш швидко зростаючих областей зайнятості, в галузі інформатики та одним з найбільш ймовірних, щоб вплинути в майбутньому. ... [-]

Ірландія Голуей
інформація
Денне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою