MBA-MAGISTRATURA

Знайти кращі Заочне навчання Інновації та підприємництво тут!

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

Студенти Майстер в галузі інновацій та підприємництва програму навчитися розвивати інноваційний потенціал і творче мислення підприємницького лідера в інтерактивному середовищі.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Топ Заочне навчання Інновації та підприємництво. Отримати всю інформацію про Заочне навчання Інновації та підприємництво і звернутися до школи прямо тут!

4 Результати в Інновації та підприємництво, Заочне навчання Filter

Hec paris online магістра в області інновацій та підприємництва

Coursera
Онлайн навчання Заочне навчання 10 - 16 місяця September 2019 США USA Online

Відкрийте для себе нові можливості для бізнесу та провідні інновації з онлайн-магістерським ступенем від HEC Paris, однієї з найвищих бізнес-шкіл у Європі.

майстер інновацій та підприємництва

OBS Business School
Онлайн навчання Денне навчання 12 місяця February 2020 Іспанія Barcelona

Майстер онлайн з ключами конкурентоспроможності бізнесу за рахунок інновацій.

Магістр підприємства з біотехнології та підприємництва

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
Онлайн навчання Заочне навчання 1 - 5 років September 2019 США Washington

Майстер програми "Бізнесу та підприємництво" Джонса Хопкінса призначений для професіоналів у галузі біотехнології, які хочуть кар'єру за межами лабораторії в рамках існуючої біотехнологічної організації або для тих, хто мріє започаткувати нове біотехнологічне підприємство.

Магістр інновацій

EU Business School
Навчання в університеті / на кампусі Онлайн навчання Денне навчання 1 рік October 2019 Іспанія Barcelona Швейцарія Geneva Montreux Switzerland Online + 5 більше

У постійно мінливому діловому ландшафті, що формується все більш конкурентними ринками, підприємницьке мислення "є надзвичайно важливим для менеджерів для досягнення творчих змін та зростання. Ця програма вивчає основні компоненти інновацій та створення нового підприємства та дає уявлення про підприємницькі зусилля та умови, в яких вона може бути ефективно оброблена. Зосередивши увагу на розвитку креативно-мислення та виконавчих навичок, ви знайдете виклики та рішення для підприємців, використовуючи можливість для оцінки та концептуалізації бізнес-моделей.