MBA-MAGISTRATURA

Знайти кращі Заочне навчання Інновації та підприємництво тут!

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

Студенти Майстер в галузі інновацій та підприємництва програму навчитися розвивати інноваційний потенціал і творче мислення підприємницького лідера в інтерактивному середовищі.

Дистанційна освіта або дистанційного навчання є способом доставки освіти і навчання, часто на індивідуальній основі, для студентів, які фізично не присутні на території кампуса.

Топ Заочне навчання Інновації та підприємництво. Отримати всю інформацію про Заочне навчання Інновації та підприємництво і звернутися до школи прямо тут!

6 Результати в Інновації та підприємництво, Заочне навчання Filter

Hec paris online магістра в області інновацій та підприємництва

Coursera
Онлайн Заочне навчання 10 - 16 місяці Вересень 2019 США USA Online

Відкрийте для себе нові можливості для бізнесу та провідні інновації з онлайн-магістерським ступенем від HEC Paris, однієї з найвищих бізнес-шкіл у Європі.

Майстер в галузі інновацій та підприємництва

ISEB - Instituto Superior Europeo de Barcelona
Онлайн Денне навчання 12 місяці Вересень 2019 Іспанія Barcelona

Майстер в області інновацій та підприємництва спрямований на фахівців, які бажають заснувати бізнес або тих досвідчених менеджерів, які бажають придбати необхідні навички для підвищення інновацій, творчості та лідерства у своїх організаціях.

Магістр підприємництва та розвитку бізнес-ідей

Instituto Europeo de Posgrado - Colombia
Онлайн Заочне навчання 14 місяці Відкритий конкурс Іспанія Madrid Spain Online + 1 більше

Майстер в галузі підприємництва та розвитку бізнес-ідей IEP дозволяє розвивати свою ідею в справжній і інноваційний бізнес, надаючи вам необхідні знання для отримання всіх переваг, отриманих від цифрової трансформації.

майстер інновацій та підприємництва

OBS Business School
Онлайн Денне навчання 12 місяці інформація Іспанія Barcelona

Майстер онлайн з ключами конкурентоспроможності бізнесу за рахунок інновацій.

Магістр підприємства з біотехнології та підприємництва

Johns Hopkins University, Advanced Academic Programs
Онлайн Заочне навчання 1 - 5 років Вересень 2019 США Washington

Майстер програми "Бізнесу та підприємництво" Джонса Хопкінса призначений для професіоналів у галузі біотехнології, які хочуть кар'єру за межами лабораторії в рамках існуючої біотехнологічної організації або для тих, хто мріє започаткувати нове біотехнологічне підприємство.

досвід в області інновацій для розвитку бізнесу (онлайн)

Tecnológico de Monterrey - ITESM
Онлайн Денне навчання Заочне навчання 2 років Липень 2019 Мехіко Monterrey + 1 більше

Сьогодні успіх в організаціях залежить від їх здатності адаптуватися до швидко мінливих умов, створювати нові ринки і генерувати нові стратегії і свинець.