MASTERSTUDIES

Магістерські програми Інновації Туреччина - Магістерські програми

Ступінь магістра дає вам можливість або подальшого вашого розуміння конкретного питання або зняти в абсолютно інший спосіб використання навички, які ви отримали від вашого попереднього бакалавріату.

Майстер в інноваційні програми стають все більший інтерес для студентів, а роботодавці шукають творчих, кваліфікованих, так і зовні коробки мислителів. Студенти не тільки отримати знання інноваційних досліджень і теорії, але і як вони можуть застосовуватися до реального світу.

Туреччина, офіційна назва Республіка Туреччина, є трансконтинентальної країні, розташованій в основному на Анатолії в Західній Азії і Східної Фракії на в Південно-Східній Європі. Багато турецьких вузи (як державні, так і приватні) беруть участь у загальноєвропейських програмах студентського обміну (Сократ, Еразм, тощо). Деякі з них також мають угоди з неєвропейські університети, теж.

Пошук Магістерських програм: Інновації, Туреччина. Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

1 Результати в Інновації, Туреччина Filter

Майстер в області підприємництва та управління інноваціями

Bahcesehir University
Магістратура
<
Денна
<
3&nbsp;-&nbsp;4 семестри
англійська
Кампус

ENI розроблено, щоб надихнути творчих людей, які зацікавлені у створенні або розвитку інноваційних підприємств, які можуть мати значний вплив на промисловість, економіку. ...

Детальніше