MASTERSTUDIES

Магістерські програми Інновації Португалія - Магістерські програми

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Майстер в інноваційні програми стають все більший інтерес для студентів, а роботодавці шукають творчих, кваліфікованих, так і зовні коробки мислителів. Студенти не тільки отримати знання інноваційних досліджень і теорії, але і як вони можуть застосовуватися до реального світу.

Португалії, офіційно Португальської Республіки, є країною, розташованої на південному заході Європи, на Піренейському півострові. Португалія знаходиться в 900 років, і навіть якщо він має відносно невелику площу, він зіграв вирішальну роль у світовій історії. Universidade Do Porto є найпопулярнішим іноземцями, які складаються з 11% іноземних студентів.

Пошук Магістерських програм: Інновації, Португалія . Знайди всю інформацію про програму. До зв'язку з приймальними комісіями 3 кліки!

1 Результати в Інновації, Португалія Filter

Магістр міжнародних досліджень

ISCTE – Instituto Universitário de Lisboa
Магістратура
<
2 років
англійська
Кампус

Магістр міжнародних досліджень організований відповідно до багатодисциплінарної точки зору, інтегруючи курси з міжнародних відносин, історії, економіки, міжнародного менеджмен ...

Детальніше