MBA-MAGISTRATURA

Знайти онлайн ступінь магістра Інновація тут!

Ступінь магістра можна отримати в тому випадку, якщо у вас вже є закінчена освіта бакалавра. В рамках навчання на програмах магістратури необхідно пройти 12-18 навчальних курсів, які часто закінчуються екзаменаційним випробуванням і/або підготовкою проекту.

З ступінь магістра в галузі інновацій ступеня, студенти будуть вивчати теоретичні основи інноваційних досліджень і отримати знання, навички і досвід для практичного застосування.Студенти будуть розвивати свої навички критичного мислення, а також творчість

Дистанційне навчання є способом доставки освіти для студентів, які фізично не присутні на території кампуса. Різні дослідження показали, що програми дистанційного навчання може бути настільки ж ефективним і дієвим, як і звичайні програми класі іноді навіть краще!

Заочне навчання ступінь магістра Інновація. Отримати всю інформацію про майстер онлайн в Інновація і звернутися до школи прямо тут!

12 Результати в Інновація, Заочне навчання Filter

майстер в області інновацій і цифрового маркетингу в туризмі

IMF Business School Portugal
Онлайн навчання Заочне навчання 720 часів Відкритий конкурс Португалія Portugal Online

Основними цілями магістра в галузі інновацій і цифрового маркетингу в сфері туризму, є підготовка майбутніх фахівців в сфері туризму і їх адаптації до нових реалій галузі, для того, щоб мати адекватної адаптації до цифровій обробці та інтеграції нових технологій.

Ступінь магістра в галузі інноваційного дизайну для сектора туризму

Universidad de La Laguna
Навчання в університеті / на кампусі Онлайн навчання Денне навчання September 2019 Іспанія Santa Cruz de Tenerife + 1 більше

Через міждисциплінарної підготовки, майстер присвячений дизайну досліджень орієнтування до дуже конкретної соціально-економічної діяльності, туризму і сфери. Його мета полягає в реалізації політики, стратегій і заходів, засновану на інноваціях в області дизайну і його сектора методів роботи.

Програма MicroMasters з корпоративних інновацій (Університет Квінсленда)

edX
Онлайн навчання Денне навчання Заочне навчання 25 - 50 тижнів April 2019 США Cambridge + 1 більше

Дізнайтеся, як застосувати найновіші методи для стимулювання інновацій та сталого зростання у вашій організації.

досвід у розробці проектів та інноваційної продукції

Fundación Universitaria Iberoamericana (FUNIBER)
Онлайн навчання Заочне навчання 21 місяця Відкритий конкурс Іспанія Barcelona

Великі проекти площа зростання в даний час здійснюється в тому ж підходити з різними

Máster en innovación y marketing turístico digital

IMF Business School
Онлайн навчання Заочне навчання 12 місяця Відкритий конкурс Іспанія Madrid

IMF Business School y el Instituto Tecnológico Hotelero (ITH), en colaboración con la Universidad Camilo José Cela, ponen en marcha el Máster en Innovación y Marketing Turístico Digital. El objetivo de este máster que sus alumnos se preparen para transformación digital del sector, incorporando las nuevas tecnologías a sus empresas o proyectos. IMF es miembro de Afiliado a la Organización Mundial del Turismo (OMT), así como colaborador de la Confederación Española de Hoteles y Alojamientos Turísticos (CEHAT).

майстер бізнесу та інновацій (mbsi)

University of Southern Queensland (USQ)
Навчання в університеті / на кампусі Онлайн навчання Денне навчання Заочне навчання 18 - 72 місяця February 2020 Австралія Toowoomba Springfield Australia Online + 4 більше

Зробіть свій наступний великий хід кар'єри з Master USQ Бізнесу і інновацій. Ви зможете вибрати дві спеціалізації, які будуть розширювати свої знання, розширювати свій досвід і доповнити свої кар'єрні амбіції.

Магістра в області операційного менеджменту

OBS Business School
Онлайн навчання Денне навчання Заочне навчання 12 місяця May 2019 Іспанія Barcelona Madrid + 2 більше

Майстер в операціях управління надає вам розвитку навичок, навичок і набуття знань у відповідності з новими викликами, що глобалізованому світі вимагає нове керівництво. Основними глобальні зміни, які в даний час, впливають на світ причинно ланцюжка поставок, більш глобальний, відіграють ключову роль у конкурентоспроможності ...

Онлайн-майстер з інновацій бізнесу

GBSB Global Business School - Online programs
Онлайн навчання Денне навчання Заочне навчання 9 - 12 місяця Відкритий конкурс Іспанія Spain Online Madrid + 2 більше

Інтернет-майстер з бізнес-інновацій в Global Business School GBSB є ступенем, який перетворює сьогоднішніх бізнес-професіоналів лідерів, водіїв та захисників інновацій завтрашнього дня. Ця програма заохочує, виховує та розвиває інноваційних потенційних студентів.

Магістр наук з економіки, менеджменту та інновацій

Unitelma Sapienza
Онлайн навчання Денне навчання Відкритий конкурс Італія Rome Іспанія Spain Online Мехіко Mexico Online Австралія Australia Online США USA Online Канада Canada Online + 9 більше

Ступінь магістра економіки, технології та інновацій надає студентам сильний теоретичний досвід, а також практичні навички. Ступінь магістра економіки, технологій та інновацій пропонує: міждисциплінарну програму, яка поєднує і застосовує економічні, управлінські, правові та кількісні підходи до інноваційних досліджень; унікальна можливість навчатися в престижному університеті, розташованому в центрі Риму; сильне формальне навчання та практичний досвід. Кар'єрні можливості Випускник економіки, технології та інновацій зможе співпрацювати з державними та приватними компаніями та інституціями, що займаються інноваціями. Отримані навички дозволять їм стати конкурентоспроможними на міжнародному ринку праці. Наші аспіранти навчаться різним знанням, необхідним для проведення інноваційних проектів у різних сферах, включаючи: міжнародні компанії, високотехнологічні компанії та міжнародні організації.

Майстер в області інновацій і туризму Маркетинг - онлайн

Universidad Católica San Antonio de Murcia
Онлайн навчання Денне навчання Заочне навчання 1 рік November 2019 Іспанія Spain Online + 1 більше

Пропозиція магістра в галузі інновацій та маркетингу туризму по UCAM, як аффилированного члена Всесвітньої туристської організації (ОМТ), це є важливим кроком у підготовці всіх професійних і якісний стрибок в модернізації управління, стійкості і підвищення конкурентоспроможності напрямків і туристичних підприємств.

Магістр міжнародного інноваційного бізнесу (MBI)

Barcelona Executive Business School (BEBS)
Навчання в університеті / на кампусі Онлайн навчання Денне навчання Заочне навчання 10 - 12 місяця Відкритий конкурс Іспанія Barcelona + 2 більше

Майстер міжнародного інноваційного бізнесу (IMBI) готує вас до можливості інновацій в глобальному середовищі, де розуміння важливості нових технологій, особистого вдосконалення та інше дозволить вам створювати руйнівні бізнес-моделі, які дадуть суспільству нову цінність і більше позиціонування для вашого бізнесу.

Майстер інноваційного та туристичного маркетингу в Інтернеті

UCAM Universidad Católica San Antonio de Murcia
Онлайн навчання Заочне навчання 1 рік September 2019 Іспанія Spain Online

Магістерський курс інновацій та маркетингу туризму призначений для людей, які мають однакову пристрасть до культури інновацій, технологій та маркетингу, що застосовуються в туристичних організаціях як традиційний студент.