MASTERSTUDIES

Знайти магістерські програми Інновації Реус тут!

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Майстер в інноваційні програми стають все більший інтерес для студентів, а роботодавці шукають творчих, кваліфікованих, так і зовні коробки мислителів. Студенти не тільки отримати знання інноваційних досліджень і теорії, але і як вони можуть застосовуватися до реального світу.

Іспанія, офіційно Королівство Іспанія, є суверенною державою і державою-членом Європейського Союзу. Вона розташована на Піренейському півострові в південно-західній Європі. Іспанськими університетами регулювати доступ до своїх градусів і вони фіксують академічних зборів. Вони можуть також запропонувати неофіційними аспірантуру. Столиця Мадрид, можливо, найбільша кількість барів на душу населення серед європейських міст і дуже активне нічне життя.

Магістерські програми Інновації Реус. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Реус прямо тут!

2 Результати в Інновації, Реус Filter

Магістр освітніх технологій: Електронне навчання та управління знаннями

Universitat Rovira i Virgili
Masters
Жов 2021
<
Денна
<
заочно
03 Лют 2021
іспанська
англійська
каталонський
Онлайн

З метою досягнення цілей цього магістра студенти проаналізують потенціал ІКТ як нової платформи для навчання та управління знаннями, зосереджуючись на досягненнях, досягнутих ...

Детальніше

Майстер з підприємницької діяльності та інновацій

Universitat Rovira i Virgili
Магістратура
Вер 2021
<
Денна
<
заочно
15 May 2021
англійська
іспанська
Кампус

Цей магістерський ступінь призначений для студентів будь-якої академічної спеціалізації, які бажають глибоко знати основні методи, що застосовуються в економіці, бухгалтерсько ...

Детальніше