$close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Інженерні дослідження Провидіння тут!

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.Процес створення і підтримки нових механізмів, структу… Детальніше

Ступінь магістра є вчений ступінь присуджується особам, які успішно позначають більш високий рівень знань. Існують два основних типи майстрів - вчив і досліджень.

Процес створення і підтримки нових механізмів, структур та іншого з застосуванням математики, соціальних наук, економіки і наукового підходу - саме це називається інженерією. Дана галузь знань має безліч підрозділів, які вивчають буквально все, від навколишнього середовища до електрики.  

Сполучених Штатів Америки є великою країною, в Північній Америці, часто називають "США ", "США ", "США ", "Америка " або просто " Держави ". Американські коледжі фінансуються за рахунок "навчання " заряджений для студента, який часто досить дорогі, дуже часто проникають в десятки тисяч доларів на рік.

Провидіння розташований в Род-Айленд, США. У силу ряду лікарень та Вищі навчальні заклади економіки Провіденсі послуг, заснованих. Культури міста такий же, як культура Род-Айленді. "

Магістерські програми Інженерні дослідження Провидіння. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Провидіння прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в в США
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Brown University School of Engineering
Провидіння, США

Механіка твердих речовин - це інженерна наука, яка має фундаментальне значення для практики машинобудівної, цивільної, структурної та авіаційної техніки; він також має безпосе ... +

Механіка твердих речовин - це інженерна наука, яка має фундаментальне значення для практики машинобудівної, цивільної, структурної та авіаційної техніки; він також має безпосереднє відношення до інженерії матеріалів, нанотехнологій, біології, геофізики та інших галузей техніки та прикладної науки. Група "Механіка твердих тіл" в Університеті Брауна сприяє збалансованій програмі досліджень та інструктажів, що включає перспективи механіки континууму, структури речовини та матеріалознавства. Програма має давню традицію лідерства завдяки інноваціям в аналітичних, обчислювальних та експериментальних концепціях та методологіях, що становлять ядро галузі. -
Магістратура
англійська