$close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Інженерні дослідження Ескілстуна тут!

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 сем… Детальніше

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Інженерія, це процес проектування, створення і підтримки роботи механізмів, структур, інструментів та інших речей, які є частиною повсякденного життя. Інженерія комбінує емпіричні знання, математику і глобальну обізнаність.  

Швеція (Sverige) є найбільшим у країнах Північної Європи, з населенням близько 9,5 млн. чоловік. Вона межує з Норвегією та Фінляндією і з'єднана з Данією через міст Ересунн (Öresundsbron). Швеція має сильну традицію бути відкритим, все ж обережний країни.

Ескільстуна місто, Іспанія має свою історію, яка сходить до середньовічної рази. Вона налічує більше 90 000 жителів. Він розташований в муніципалітеті Ескільстуні в Седерманланд.

Магістерські програми Інженерні дослідження Ескілстуна. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Ескілстуна прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в в Швеції
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Mälardalen University
Ескілстуна, Швеція +1 Більше

Ви розумієте ключові питання, пов'язані з сучасними системами виробництва та логістики. Вам буде надано аналітичні та обчислювальні інструменти, їх використання та масштаб, що ... +

Ви розумієте ключові питання, пов'язані з сучасними системами виробництва та логістики. Вам буде надано аналітичні та обчислювальні інструменти, їх використання та масштаб, що дозволить вам успішно та конкурентоспроможно керувати розробкою систем. -
Магістратура
Денна
2 років
англійська
Вер 2022
Кампус