$close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Інженерні дослідження Неверс тут!

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 сем… Детальніше

Магістратура є першим рівнем вищої освіти і може бути доступна для власників ступеня бакалавра. Щоб отримати ступінь магістра, як правило, потрібно до двох років очного навчання, що становить в середньому від 36 до 54 семестрових залікових пунктів.  

Інженерія - область, яка використовує знання з математики, науковий підхід і креативність для підвищення рівня комфорту життя людей через винахід нових пристроїв у всіх професійних областях.

Франція в даний час входить до числа 20 найбільш ефективних країн з точки зору економіки у зв'язку з їх відмінними результатами орієнтованої вищої освіти навчання. Більшість курсів в університетах пропонуються французькою мовою. Франція має 60 державних і 100 приватних університетів.

Магістерські програми Інженерні дослідження Неверс. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Неверс прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в у Франції
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
ISAT - Institut Supérieur de l'Automobile et des Transports
Неверс, Франція

Ця дворічна автомобільна інженерна програма в Європі на магістерському рівні (3 семестри

Ця дворічна автомобільна інженерна програма в Європі на магістерському рівні (3 семестри -
Магістратура
Денна
4 семестри
англійська
Кампус