$close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Інженерні дослідження Марсель тут!

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег,… Детальніше

Переваги майстрів виходять за рамки підвищення свій потенційний дохід. Вони можуть надати вам особисті та професійні навички, що сприяє прискоренню розвитку. Вони також можливість диференціювати себе від ваших колег, багато з яких матиме такі ж рівні бакалаврату та кваліфікації.

Інженерія - область, яка використовує знання з математики, науковий підхід і креативність для підвищення рівня комфорту життя людей через винахід нових пристроїв у всіх професійних областях.

Франція, офіційна назва Французька Республіка, є унітарною напів-президентської республіки, розташованої в основному в Західній Європі, з кількома зарубіжними регіонів і територій.

Марсель є другим за величиною містом Франції. Він розташований в південно-східному узбережжі і столицею Provence-Alpes-Côte D 'Azur регіону. Місто є домом для 3 університету, які є частиною Екс-Марсель університету.

Магістерські програми Інженерні дослідження Марсель. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Марсель прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в у Франції
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Erasmus Mundus Master Chemical NanoEngineering
Марсель, Франція

Усі курси викладаються англійською мовою, тому необхідне володіння англійською мовою. Двома партнерами є інженерні університети (PL та IT), що важливо для цілей програми, спря ... +

Усі курси викладаються англійською мовою, тому необхідне володіння англійською мовою. Двома партнерами є інженерні університети (PL та IT), що важливо для цілей програми, спрямованих на вдосконалення інноваційних технологій наноінженерії. Третій партнер (FR) має потужний хімічний профіль нанонауки, що дозволяє нам навчати наших студентів хімічним основам протягом першого семестру в Марселі. Взаємодоповнюваність між трьома партнерами відіграє ключову роль у узгодженості спільної програми: (опис курсів тут постійно оновлюється). -
Магістратура
англійська
Кампус