$close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Інженерні дослідження Леон тут!

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.Взагалі каж… Детальніше

Ступінь магістра присуджується студентам після успішного закінчення навчання в магістратурі за певною спеціалізацією або галуззю професійної практики, з присвоєнням конкретної професійної кваліфікації.

Взагалі кажучи, інженерія - область науки, яка використовує емпіричні знання, математику і відомості про глобальні системи для створення і підтримки всього, від будівель до окремих компонентів складних систем. Тим не менш, також існує багато спеціалізацій.  

Мексика, офіційно Мексиканських Сполучених Штатів, є федеральна конституційна республіка в Північній Америці. Робочий може знадобитися робоча віза, яку важко отримати, якщо ви просто хочете позаштатної протягом короткого часу. Велика частина фінансованих державою університетів по містах мера (столиця штату) мають короткострокові курси з історії, гастрономії та культурної тематики, більшість з них майже безкоштовно.

Гуанахуато знаходиться в середині Мексиці і ділиться на 5 областей. Це стан посіла 7-е місце в світі по-школи в загальній чисельності населення. З 650 вузів, це держава обслуговує сектор освіти в кращому вигляді. Вона має багато відомих коледжів теж.

Магістерські програми Інженерні дослідження Леон. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Леон прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в у Мексиці
Інші варіанти в цій галузі знання: 
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
De La Salle Bajio University
Леон, Мехіко

Мета: Навчити фахівців, здатних застосовувати управління операціями при розробці продукції, провідних проектах та пов’язуванні різних сфер організації, для підвищення продукти ... +

Мета: Навчити фахівців, здатних застосовувати управління операціями при розробці продукції, провідних проектах та пов’язуванні різних сфер організації, для підвищення продуктивності автомобільної промисловості. -
Магістратура
Spanish (Mexican)
Кампус