$close

Фільтри

Див. результати

Знайти магістерські програми Інженерні дослідження Фес тут!

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і переда… Детальніше

Для того щоб успішно отримати ступінь магістра кваліфікації, вам необхідно отримати ряд кредитів шляхом передачі окремих модулів. Більшість майстрів вчили матиме ряд основних модулів, які ви повинні прийняти і передати, щоб отримати кваліфікацію. Оцінка дослідних Майстри майже завжди виключно за рахунок одного модуля дисертації або проекту.

Процес створення і підтримки нових механізмів, структур та іншого з застосуванням математики, соціальних наук, економіки і наукового підходу - саме це називається інженерією. Дана галузь знань має безліч підрозділів, які вивчають буквально все, від навколишнього середовища до електрики.  

Марокко є північноафриканській країні, яка має берегову лінію з обох північній частині Атлантичного океану і Середземного моря. Більшість іноземців, які бажають навчатися в Марокко шукають або арабського або французької мови. Всі великі міста мають мовні центри, а деякі навіть влаштують будинку залишається з арабомовних сім'ї під час курсу.

Один з великих міст Марокко, Фес відомий своїми сучасними університетів, таких як Університет аль-Карауїн та університету Сіді Мохаммеда бен Абдалла Фесі. Ці установи є одними з найкращих університетів в Марокко. Отже, вони відомі місця, щоб придбати якісну освіту.

Магістерські програми Інженерні дослідження Фес. Отримати всю інформацію про майстер МВА і звернутися до школи в Фес прямо тут!

Згорнути
Дізнайтеся більше про навчання в в Марокко
$format_list_bulleted Фільтри
Сортувати за:
Рекомендовано Останні назва
Euro-Mediterranean University of Fès - Morocco
Фес, Марокко

Основна мета магістра - надати випускникам солідний досвід енергоефективності та допомогти їм розвинути компетентність у проектуванні, розрахунку, впровадженні та управлінні е ... +

Основна мета магістра - надати випускникам солідний досвід енергоефективності та допомогти їм розвинути компетентність у проектуванні, розрахунку, впровадженні та управлінні енергоефективними будівлями. -
Магістратура
Денна
French (Morocco), Arabic (Morocco)
Кампус